Suaugusiems

Seksas tapo nuobodus? Patarimai kaip įžiebti ugnį miegamajame

Priežasčių pirkti sekso žaislą dviems yra daug: jie padidina susijaudinimą, padeda pasiekti orgazmą, didina erekciją, pagerina intymaus gyvenimo kokybę, suartina partnerius ir apskritai pagerina dviejų žmonių santykius.

Kaip įžiebti ugnį miegamajame?

Norite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, bet ar išbandėte visas pozas ir neįprastas vietas? Turėtumėte žinoti, kad suaugusių žaislai meilės žaidimams gali būti jums nauju atradimu.

„Kiekvienai nakčiai reikia savo meniu“, – rašė Honore de Balzac. Kas nori kelis mėnesius valgyti vieną tą patį patiekalą? Niekas. Kiekvieną dieną noriu suvalgyti ką nors skanaus. Taip yra ir sekse. Kiekvieną kartą reikia pridėti ką nors įdomaus. Tiesiog reikia iš anksto pagalvoti apie galimybes. Parodę išradingumą, pasinaudoję mūsų patarimais, galite atgaivinti savo santykius.

Planuodami vadovautis vienu ar kitu patarimu, laikykitės vienos taisyklės – įjunkite intuiciją ir sekso žaislus rinkitės kartu. Kartais tai, kas vienam atrodo gerai, kitam gali būti nepriimtina. Kompetentingai priartėjus prie intymumo paįvairinimo būdų pasirinkimo, niekada nepateksite į kuriozišką situaciją, o suplanuotas eksperimentas baigsis teigiamai. Tarp populiariausių žaislų suaugusiems, būtina išbandyti:

Vibratorius poroms

Prietaisas naudojamas intymumo momentu. Prietaisas turi V formą, kuri yra raktas į abiejų įsimylėjėlių poreikių patenkinimą. Viena aparato dalis įvedama į makštį, kur stimuliuoja G tašką ir partnerio penį. Kita dalis leidžia moteriai patirti daugialypių pojūčių ekstravagantiškumą. Toks prietaisas netrukdo užsiimti seksu, priešingai – padeda sinchronizuoti orgazmus.

Varpos priedai

Padėkite pratęsti seksą. Vyro fiziologija yra gana paprasta. Tarp susijaudinimo ir kulminacijos yra labai mažai laiko. Tačiau moters kūnas nėra pasirengęs taip greitai „užvesti“ ir padaryti logišką išvadą. Erekcijos žiedas padės prailginti malonumo akimirką, išlaikys varpą geros formos, kol išrinktoji paprašys pasigailėjimo.

Masažo aliejai

Paprastas, bet efektyvus būdas pakurstyti seksualinę aistrą. Tereikia pradėti lengvą masažą. Pradėkite nuo savo kūno viršaus ir eikite žemyn iki intymių vietų. Toks pasiruošimas intymumui būtinai baigsis ryškia kulminacija.

Makšties kamuoliukai

Padėkite treniruoti moteriškus intymius raumenis. Gražios moterys, kurios žino, kaip valdyti savo raumenis, gali suteikti daug daugiau seksualinio malonumo sau ir savo partneriui. Jei žaislas bus naudojamas intymumo akimirką, abu įsimylėjėliai galės patirti naujų pojūčių.

Rinkdamiesi sekso žaislą atsižvelkite į savo ir partnerio norus bei pageidavimus. Tuomet tikras malonumas lovoje garantuotas abiem įsimylėjėliams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *