Suaugusiems

Kodėl suaugusieji naudoja erotines prekes?

Ne paslaptis, kad sekso prekės yra puikus moters klitoriaus draugas. Tačiau ar tikrai vaikinai turėtų šiomis dienomis pergyventi, kad jų antroji pusė naudoja sekso žaislus? Pagal 2017 metų tyrimą buvo parodyta, kad maždaug pusė Amerikos moterų yra išbandžiusios vibratorių arba dildo. Taip pat moterys atskleidė, kad intymiuose santykiuose su savo vyrais naudoja sekso žaislus, o tai padeda joms pajusti didesnį malonumą. Reikėtų nepamiršti, kad ankstesni tyrimai parodė, kad asmenys kurie naudoja erotines prekes patiria geresnį seksualinį funkcionalumą ir stipresnį troškimą, bei dažniau gali patirti orgazmą.

Vartotojai dalinasi savo patirtimi, kodėl naudoja sekso žaislus.

Lengviau pasiekiamas orgazmas

Moterys naudodamos sekso žaislus su partneriais patyria naujas patirtis. Intymių santykių metu galima naudoti vibratorius, žiedus ir kitokius žaislus, tokius kaip antrankiai. Viena moteris teigė, kad iš vyro gavo sekso žaislą dovanų ir pradėjo jį naudoti sekso metu, o tuomet viskas perėjo prie rimtesnių sekso žaislų.

Vibratoriai leidžia moterims lengviau patirti orgazmą. Ne visoms moterims lengva pasiekti orgazmą sekso metu, net ir tada, kai vyras trina jų klitorių. Kartais gali būti sunku atrasti tinkamų sekso prekių porų seksui, tačiau siūloma naudoti porų vibratorių, kuris nuolatos teiktų jūsų antrajai pusei vibraciją.

Vyras paklausė ,,ar gali naudoti vibratorių sekso metu?”

Moteris teigė, kad sekso žaislus yra naudojusi tik su vienu partneriu, kuriuo ji tvirtai pasitikėdavo. Tačiau sekso žaislų naudojamas su savo partneriu leidžia pereiti į kitą santykių lygį ir juo labiau pasitikėti. Vyras moters paklausė ,, Ar gali panaudoti vibratorių kol užsiminės jie intymiais santykiai?”. Moteris liko nustebinta, tačiau visuomet tą norėjo išmėginti. Kuomet vyras būdavo viršuje, ji laikydavo vibratorių prie savo klitoriaus, o jeigu šuniuko pozoje, tuomet vibratorių laikydavo vyras. Moteris teigė, kad šuniuko pozoje naudodavo ir analinius kaiščius, kurie padėjo jausti dar didesnį malonumą.

Sekso žaislai leidžia mums pereiti į geresnius santykius ir suartėti su savo antrąją puse lovoje ir už jos ribų. Reikia nepamiršti, kad tai leidžia mums patirti ir įvairiausių naujovių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *