Suaugusiems

Ar įmanoma padidinti varpą?

Galvojate ar penio didinimas yra įmanomas? Nesenai atliktoje apklausoje maždaug 45% vyrų išreiškė norą turėti didesnę varpą. Parduotuvėse prieinama gausybė vaistų be recepto ir net medicininių priemonių, teigiančių galintys padidinti varpos dydį. Tačiau ar yra patikimų įrodymų, kad bet kuris iš jų iš tiesų veikia?

Štai kai kurios iš metodikų, kurių vyrai imasi, siekdami padidinti varpą:

  • Vakuuminius varpos siurblius
  • Varpos svorius
  • Varpos tempimo pratimus, pavyzdžiui, jelqing
  • Maisto papildus
  • Įvairius tepalus
  • Chirurginės procedūros

Pasak specialistų, daugelis šių metodų suteikia nedidelius ar net nulinius rezultatus. Dažnai pasitelktos priemonės neduoda jokio poveikio varpos dydžiui.

Kita vertus, tam tikri pasirinkimai, toki kaip svorio mažinimas, gali vizualiai padidinti varpos išvaizdą arba sustiprinti pasitikėjimą intymiomis akimirkomis.

Norint atskirti efektyvias priemones nuo nieko vertų triukų, reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju prieš pradėjant naudoti bet kokį varpos didinimo įrenginį ar metodą.

Kas yra „vidutinis“ dydis?

Mitas apie „vidutinio” ar „normalaus” dydžio penį yra paplitęs klaidingas įsitikinimas.

Dažnai vyrų suvokimas apie normalaus dydžio penį yra iškraipytas dėl plačiai paplitusios pornografijos. Kai kurie netiki, jog normalus penio dydis gali būti mažesnis nei 30 centimetrų. Įprasto erekcijoje penio ilgis yra nuo 12,7 iki 15,2 centimetrų, o neerekcijos būsenoje – nuo 10,2 iki 12,7 centimetrų.

Nemažai vyrų mano, kad siekiant patenkinti partnerę, reikalingas didesnis penio dydis, bet dažniausiai tai nėra būtina. Apie 85% moterų vienoje apklausoje, kurioje dalyvavo 52 000 heteroseksualių asmenų, patvirtino, jog jos patenkintos savo partnerių penio dydžiu.

Kalbėdamas apie varpos dydžio klausimus, Bajičius pabrėžia, ką reiškia būti „normaliam” spektre.

Visuomenėje egzistuoja klaidingas įsitikinimas apie tai, kas yra mažesnis nei įprastas varpos dydis. Dažnai šį suvokimą veikia įvaizdžiai, matomi populiarojoje kultūroje.

Daugumai moterų heteroseksualiuose santykiuose seksualinis pasitenkinimas nesiremia vien įsiskverbimu ir vyrišku orgazmu. Kai pradedame šią diskusiją, daugelis mano pacientų suvokia, kad jų problemos susiję ne tik su varpos dydžiu, bet ir su visapusišku kūno įvaizdžio suvokimu ir nerealistiniais lūkesčiais.

Ar chirurgija yra teisingas žingsnis?

Yra chirurginių metodų, kurie gali pakeisti varpos vizualinį dydį, tokių kaip FDA neseniai patvirtinta procedūra su Penuma silikoniniu implantu.

Tai yra silikoninis įtaisas, silikoninė įvorė, kuri sudaro maždaug du trečdalius varpos ilgio ir yra įterpiama po oda, suteikiant varpai didesnio storio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *