Automobiliai

Krautuvų tipai – kuo jie skiriasi ir kurį rinktis?

Jei jūsų darbas apima daug žemės kasimo darbų, žinote, kad viena iš pagrindinių jūsų užduočių yra efektyviai pakrauti, perkelti ir sudėti medžiagas. Nesvarbu, ar esate nedidelis kraštovaizdžio meistras, turite vidutinio dydžio statybų įmonę ar vadovaujate dideliems civilinės inžinerijos projektams, vertinate, kad turite tinkamą techniką, skirtą darbui atlikti. Tai apima krautuvus, kurie yra žemės kasimo darbams dažniausiai naudojami įrangos tipai. Kadangi krautuvai yra labai plačiai naudojami įvairiose statybvietėse, jums yra daug įvairių konstrukcijų. Jūsų pasirinktas dydis, arklio galios ir apkrova priklauso nuo darbo. Čia pateikiamas išsamus skirtingų krautuvų tipų – ekskavatorių, mini krautuvų, kompaktiškų vikšrinių / daugiapakopių krautuvų, buldozerinių krautuvų ir ratinių krautuvų – apžvalga ir informacija apie tai, kokia žemės kasimo įranga geriausiai tinka jūsų individualiam pritaikymui.

Ekskavatoriniai krautuvai yra universaliausi žemės kasimo įrenginiai, randami bet kurioje vietoje, ir jie tikrai yra statybų pramonės arkliai. Taip yra dėl unikalaus ekskavatoriaus dizaino, kurio priekinėje dalyje yra pakrovimo kaušas, o galinėje dalyje – kapliaus priedas. Ekskavatoriai yra ratais aprūpintos mašinos, o ne mašinos, kuriose yra stabilumo vikšrai. Ratai leidžia jūsų ekskavatoriui būti labai manevringam ir judėti vietoje taupant laiką. Ratiniai ekskavatoriai taip pat važiuoja gana dideliu greičiu, todėl juos galima važiuoti tiesiai tarp darbo vietų, nejudinant priekabos. Ekskavatoriai nėra vienintelis universalus žemės kastuvas, kurį rasite statybvietėje. Mini krautuvai yra dar vienas naudingas ir patikimas krautuvo tipas. Dėl lengvo darbo ir greitos dinamikos niekas neprilygs slydimui. Nors kompaktiški vikšriniai krautuvai ir daugiapakopiai krautuvai veikia panašiu vairavimo principu, tai yra gerokai skirtingos mašinos. Šie maži, bet galingi žemės kastuvai važiuoja užšaldydami arba stabdydami vieną vikšrų rinkinį ir nukreipdami jėgą į priešingą pusę. Ši funkcija leidžia kompaktiškiems vikšriniams krautuvams ir kelių reljefiniams krautuvams apsisukti 360 laipsnių kampu pagal savo fizinius matmenis. Statybinės įrangos pramonė išskiria kompaktiškus vikšrinius krautuvus ir daugiapakopius krautuvus.

Išgirdę terminą „krautuvas“, tikriausiai galvojate apie ratus. Priekiniai ratiniai krautuvai vis dar pirmauja medžiagų pervežimo pakete, kai reikia per trumpą laiką nukasti didelius kiekius. Šiai grupei priklauso kompaktiški ratiniai krautuvai, smulkūs ratiniai krautuvai, vidutiniai ratiniai krautuvai ir dideli ratiniai krautuvai. „Cat“ linijoje yra kiekvienai svetainei tinkamo dydžio pakrovimo mašina. Frontalinio krautuvo nuoma taip pat yra viena iš populiariausių keltuvų nuomos rūšių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *