Namai

Kokius vartus statyti pramoninio objekto teritorijoje?

Tinkamų pramoninių saugos vartų pasirinkimas gali skirtis. Yra keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti perkant apsauginius vartus, pradedant jų atitikimu ir atsparumu.

Pramoniniai vartai yra svarbi komercinio ar pramoninio objekto apsaugos sistemos perimetro ir prieigos kontrolės dalis. Šių įrenginių paskirtis – kontroliuoti įgaliotų darbuotojų ir/ar lankytojų patekimą į konkrečias komplekso zonas. Priklausomai nuo ploto dydžio, patalpose gali būti naudojami tiek išoriniai, tiek vidaus apsauginiai vartai. Pavyzdžiui, įprasta, kad dideliame garaže yra pagrindinis įvažiavimo taškas visiems automobiliams, bet taip pat ir antrinis prieigos taškas, skirtas rezervuotoms stovėjimo vietoms, skirtoms darbuotojams arba VIP asmenims.

Apsauginiai vartai naudojami įvairiems tikslams. Bet kurioje zonoje, į kurią reikia kontroliuoti patekimą, apsauginiai vartai yra labai svarbus aspektas, užtikrinantis, kad į vidų galėtų patekti tik įgalioti asmenys ir transporto priemonės. Įprastos apsaugos vartų programos apima:

  • Pramoniniai ir komerciniai objektai
  • Oro uostai
  • Karinės bazės
  • Pasienio stotys
  • Automobilių stovėjimo aikštelės
  • Sandėliavimo patalpos

 

Apsauginiai vartai taikomi ne tik komerciniams ir pramoniniams tikslams, jie taip pat dažnai matomi gyvenamosiose patalpose, įskaitant įėjimus į daugiabučių namų kompleksus ir privačias bendruomenes.

Šiuolaikiniams apsauginiams vartams naudojami penki dažniausiai naudojami vartai: stumdomi vartai, varstomi vartai, vertikalūs pakeliami vartai, vertikalūs sukamieji vartai ir dvigubai sulankstomi vartai. Keletas iš jų:

Stumdomi vartai

Vieni iš labiausiai paplitusių vartų, naudojamų saugumo užtikrinimui. Kai jie atsidaro, vartai pasislenka į kairę arba dešinę ir sulygina lygiagrečiai su  tvora, kad transporto priemonė galėtų įvažiuoti. Tokio tipo vartai dažniausiai randami sandėliavimo patalpose ir lengvai priderinami prie objekto perimetro tvoros.

Varstomi vartai

Varstomi vartai juda taip, kaip tradicinės durys atsidaro viename gale ir siūbuoja į vieną ar kitą pusę, kad būtų galima pro juos patekti. Kitas tokio tipo vartų variantas yra dvigubų durų stiliaus naudojimas.

Vertikalūs pakeliami vartai

Norėdami atidaryti vertikalius pakeliamus vartus, vartai juda aukštyn, o ne į šoną, kaip aprašyta aukščiau. Naudojant aukščio jutiklius, vartai bus pakelti virš leistinos transporto priemonės aukščio, kad jie galėtų pravažiuoti. Šie vartai idealiai tinka tose vietose, kur atstumas tarp šonų yra kompaktiškesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *