Grožis

Poligeliai nagams – priemonė apjungianti akrilo ir gelio geriausias savybes

Moters rankos iš tiesų daug pasako apie pačią moterį – apie jos požiūrį į save ir aplinką. Tvarkingi, prižiūrėti, dailūs nagai – viena tų svarbių dedamųjų, kuri sudaro savimi besirūpinančios, tvarkingos, pasitempusios moters įvaizdį.

Tiesa, net ir labai save mylinčioms moterims, ne visada gamta padovanoja natūraliai tvirtus ir dailiai augančius nagus. Vienoms trupantys, minkšti, lūžinėjantys nagai – tai signalas apie vitaminų ir maisto medžiagų trūkumą. Kurių būklė gali pagerėti sustiprinus organizmą. Kitoms gi – tokie nagai paveldėti genetiškai ir retai kada jų išvaizdą pavyksta ženkliai pagerinti vitaminais ar kitomis priemonėmis.

Kaip bebūtų – profesionalios nagų priežiūros srityje yra daugybė priemonių, kurių pagalba, galima turėti tobulai gražius ir tvarkingus nagus, juos priauginant ar sustiprinant, padengus reikiamos priemonės sluoksniu. Tiesa, rinkoje yra nepaprastai platus priemonių pasirinkimas, o panaudojus netinkamą priemonę, norimo rezultato gali taip ir nepavykti pasiekti. Nagai gali nesilaikyti, lūžti, trupėti ar net atšokti nuo natūralaus nago. Kartais norimam rezultatui pasiekti pakanka nagą padengti kokybiška nagų baze, kuri išlygina nago nelygumus ir nagai iš karto atrodo dailūs ir tvarkingi. Tačiau jeigu norisi ilgesnių nagų, juos priauginant, tam idealiai tinkanti inovatyvi priemonė – poligeliai.

 

Kuo poligeliai skiriasi nuo kitų priauginimo priemonių?

 

Nagų priauginimo srityje jau daugybę metų naudojamos įprastos priemonės – gelis ir akrilas. Tačiau nei viena, nei kita priemonė dažnai pilnai nepateisina nei klientų, nei meistrų poreikių. Įprastas gelis – ganėtinai patogus ir lankstus, tačiau nepasižymi tvirtumu ir neretai neišsilaiko ant nago, prastai sukimba. Tuo tarpu akrilas – labai tvirtas, kietas ir nors retai lūžta, tačiau yra ne itin patogus dėvėjimui. Jaučiasi tarsi svetimkūnis ant nago.

Inovatyvus sprendimas – poligelis, kuris apjungia geriausias įprasto gelio ir akrilo savybes. Juo priauginti nagai – lankstūs ir patogus, lyg priauginti geliu. Tačiau tokie pat tvirti kaip akriliniai. Poligeliu priauginti nagai klientėms išsilaiko nuo 2 iki 4 savaičių, priklausomai nuo natūralių klientės nagų augimo.

Poligelis puikiai tinka ne tik nago plokštelės prailginimui, bet ir jos sutvirtinimui. Jeigu klientė turi minkštus, silpnus, jautrius nagus, tačiau nenori prisiauginti ilgų nagų – priemonė puikiai tiks kaip natūralaus nago sutvirtintoja. Kuria padengus nagas tampa kietas, tvirtas ir tarsi apsaugotas nuo išorinio poveikio.

Puikiai tinka jautrių nagų savininkėms

 

Plonus, jautrius nagus turinčios klientės dažnai manikiūro metu jaučia diskomfortą, kadangi nagai reaguoja ir dildžiavimą, laikymą UV lempoje. Tai – dar viena priežastis kodėl poligelis itin tinka darbui su jautrių ir plonų nagų savininkėmis. Jo dėka ne tik lengva sukurti itin gražius ir tvarkingai atrodančius nagus. Tačiau ir pati nago priauginimo procedūra nesukelia jokių nemalonių pojūčių. Polimerizacijos metu nagas nekaista, todėl nagų priauginimo procedūra tampa išties maloni.

Nagų priežiūros meistrai jau spėjo pamilti

 

Poligeliu priaugintus nagus mėgsta klientės, dėl jų tvirtumo. Tuo tarpu nagų priežiūros meistrai šią priemonę mėgsta dėl nepaprastai greito ir sklandaus darbo su ja.  Poligelis – pakankamai tirštas, todėl užtepus ant nago, nesubėga į kraštus. Tuo tarpu yra pakankamai minkštas, todėl jį lengva greitai ir sklandžiai formuoti.