Grožis

Kaip efektyviai pasirinkti tinkamą kirpėją?

Priežasčių, kodėl prireikia pakeisti kirpėją, gali būti apstu: pakeista gyvenamoji vieta, reikiamu metu įprastinis meistras neturi laisvo laiko, noras apskritai pakeisti saloną ir t.t. Bet kuriuo atveju, atrasti žmogų, kuriam patikėsite savo plaukus, gali būti sudėtinga. Neretais atvejais, ieškodami kirpėjo, atkreipiame dėmesį į aplinkinių žmonių šukuosenas bei kreipiamės į juos, jog rekomenduotų savo plaukų priežiūros specialistą. Tačiau taip nutinka, kad neretai meistras puikiai susitvarkantis su mūsų pažįstamo asmens šukuosena, neatliepia mūsų lūkesčių. Tad jei ne visados galime pasikliauti draugų ar šeimos narių rekomendacijomis, kaip išsirinkti tinkamą kirpėją? Apžvelkime porą būdų, kurie gali supaprastinti kirpėjo paiešką.

Atsiliepimai ir darbų pavyzdžiai socialiniuose tinkluose

Šiais laikais rekomendacijos socialiniuose tinkluose veikia panašiai kaip rekomendacijos iš lūpų į lūpas. Žmonės neretai skiria laiko įvertinti jiems patikusius, tiek nepatikusius specialistus. Tokios socialinių tinklų platformos, kaip „Facebook“ ar „Instagram“ puikiai tinka kirpėjo paieškai. Užtenka į paieškos lauką įrašyti aktualią paslaugą bei miestą, pavyzdžiui „kirpykla Vilniuje“ ar „kirpėjas Kaune“, ir jums bus pateikta daugiau nei šimtas įvairių anketų su darbų pavyzdžiais. Radus jums gražių nuotraukų, skirkite laiko apžiūrėti visus meistro įkeltus pavyzdžius bei atkreipkite dėmesį į klientų komentarus po įrašais. Taip pat radę kirpėją „Facebook“ ar „Instagram“, po to galite jo ieškoti ir „Google“ naršyklėje. Jei meistras patikimas, tikrai rasite informaciją apie jį, jo kvalifikaciją ir specializacijos lygį. Nepamirškite nuotraukų socialiniuose tinkluose vertinti kritiškai, ne paslaptis, jog kai kurie meistrai mėgsta koreguoti savo atliktų darbų nuotraukas.

Susitarkite dėl konsultacijos

Neretai apsilankyti pas plaukų priežiūros meistrą – nekantraujame, tačiau renkantis naują ir nepažįstamą kirpėją, vertėtų neskubėti. Dauguma kirpėjų sutinka ir naujus klientus priima trumpai konsultacijai. Juk puikiai žinome, kad plaukai per naktį neatgaus, o spalvą grąžinti į pirmykštę greituoju būdu nėra įmanoma. Tad prieš atliekant bet kokią plaukų kirpimo ar dažymo procedūrą, vertėtų su naujuoju specialistu susitikti aptarti lūkesčių. Be kita ko, atvykę pas kirpėją į konsultaciją pajusite ar su šiuo meistru bendrauti jums malonu. Ne paslaptis, kad tarpusavio santykis stipriai lemia kliento patirtį. Be kita ko, pravartu į konsultaciją atvykti su norimos šukuosenos ar specifinio kirpimo, plaukų spalvos nuotraukomis. Geriausiai, jei nuotraukos būtų iš specialisto, pas kurį atvykote konsultacijai, portfolio. Na, o jei jo darbų pavyzdžiuose nerandate norimo įvaizdžio, tuomet galite pasirinkti ir kitų specialistų darbus. Vienu ar kitu atveju, atvykus pas kirpėją su pavyzdžiais, leisite jam suprasti jūsų lūkesčius bei įsivertinti ar gali juos atliepti. Atradus abipusį sutarimą – susitarsite ir dėl būsimo vizito.

 

Taip pat, ieškant naujo kirpėjo, patariame neapsistoti vien paieškomis: „kirpykla Vilniuje“, „kirpėjas Klaipėdoje“, paįvairinkite paiešką ir įvesdami konkrečią plaukų priežiūros paslaugą, pavyzdžiui, „plaukų koloristas Kaune“. Nors sugaišite šiek tiek laiko, vis dėlto tinkamai atlikus paiešką bei susitikus su specialistu konsultacijai, tikėtina, jog išsirinktu nauju kirpėju būsite patenkinti jau pirmo apsilankymo metu.

Rasti tinkamą plaukų meistrą – misija įmanoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *