Pramoga

Namelio nuoma Lietuvoje

Atėjus žiemos atostogų laikotarpiui, daugelis galvoja, kur patogiai praleisti atostogas. Lietuvoje labai išpopuliarėjo namelio nuoma įvairiuose mūsų šalies kampeliuose, tad jei nusprendėte atostogoms išsinuomoti namelį, jums reikės šiek tiek laiko ištirti skelbimų portalus ir svetaines, kurios padės išsinuomoti namą prie ežero už mažą kainą.

Į ką atkreipti dėmesį?

Nusprendus nuomotis namą, reikia atkreipti dėmesį, kur jis yra ir kas šalia jo, pavyzdžiui, kai kurių namelių teritorijoje auga miškas, gražus apželdinimas ir kraštovaizdis, o jei turite vaikų, tai reikia pasidomėti ar teritorijoje yra žaidimų aikštelė, pasidomėti ar yra ežeras, pavėsinė ir kepsninė, kubilas ir pirtis.

Tik jus ir gamta!

Sodybos nuoma ant ežero kranto – geriausias pasirinkimas mėgstantiems laisvalaikį ar atostogas leisti gamtoje. Unikalūs kraštovaizdžiai, tyla ir nuostabus vaizdas į ežerą nepaliks abejingų. Lietuvos regionai visada traukė žmonės, o dabar laukia ir jūsų.

Unikali ekosistema

Daugelis poilsiautojų ieško vietos, kur galėtų atsipalaiduoti ne tik kūnu, bet ir siela. O sielai nėra geresnės vietos nei gimtasis kraštas.

 

Išsinuomoję svečių namelį ant ežero kranto, papildomai gausite tyriausią ir kvapniausią miško orą, ežero paplūdimį su krištolo skaidrumo vandeniu ir visa tai vaizdingo miško apsuptyje. Pasinerkite į stebuklingą miško pasaką namelyje ant ežero kranto!

 

Viena populiariausių užsiėmimų nuomojant namelius prie ežero – žvejyba. Kad ir kuriuo metų laiku atvyktumėte, švariausi Lietuvos ežerai ir upės suteiks jums žvejybos laimikį. Vasaros žūklės mėgėjams ir nuomojantiems namelį, dažniausiai suteikiama visą reikiamą įrangą, o jei norite atrasti geriausias žūklės vietas, turite galimybę žvejoti net su gidais. Žiemos žvejyba suteiks ne mažiau malonumo, o jūsų nuomojamas namelis ant ežero kranto leis atsipalaiduoti ir sušilti šaltais vakarais.

Pabaigai

Nusprendusiems atostogauti su vaikais – aktualu tampa tai, ką jų atžalos veiks per kelias atostogų dienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *