Grožis

Populiari paslauga – populiarūs ir amato kursai?

Ekonomikos pradžiamokslis moko – didelę paklausą visada vysis auganti pasiūla. Ši teorija išdėstyta vadovėliuose jau daugiau kaip prieš kelis šimtus metų, tačiau šis dėsnis yra tvarus laiko tėkmėje. Atsiradus naujoms profesinėms galimybėms atsiranda greitai populiarėjančios paslaugos ar prekės, kurios kurį laiką būna sąlyginai brangios, todėl tai paskata formuotis pasiūlai. Kaip pavyzdį šiame straipsnyje nagrinėsime pastaraisiais metais grožio srityje ypač greitai augusiu susidomėjimu permanentiniu makiažu, kurio pasekoje formuojasi norinčiųjų gretos mokytis šios veiklos.

 

Kas gi yra tas permanentinis makiažas ir kodėl jis toks populiarus? Šis permanentinis makiažas yra vadinamas ilgalaikiu makiažu dėl ilgai išliekančio efekto, klientai apsilankę pas specialistus gali džiaugtis rezultatu net daugiau kaip kelis metus. Specialistai padeda ne tik ilgam pamiršti kasdienę veido zonų priežiūrą rytais ar vakarais, bet ir estetiškai koreguoti šiuos bruožus pagal kliento poreikius. Juk ne kiekviena moteris gimsta su norima išvaizda, tad natūralus poreikis šiai estetiniai procedūrai. Dėl šių kelių savo savybių permanentas labai greitai populiarėjo paskutinius kelis metus, atsirando mėnesių trukmės eilės pas savo srities specialistus, kainos taip pat įkandamos ne kiekvienam ir neatrodo, kad artimiausioje ateityje kas keistųsi. Todėl galimybę užsidirbti, persikvalifikuoti ir pradėti eiti šio amato keliu pastebi nereta mergina.

 

Paskutiniu metu atsirado nemažai permanentinio makiažo kursus ir mokymus teikiančių akademijų. Ilgiau pasidomėjus galima rasti tikrai įvairių pasiūlymų tiek pradiniams baziniams permanento kursams (PMU), tiek ir pažengusiems specialistams. Įprastai baziniuose kursuose susipažinti bendrai su permanentiniu makiažu yra siūloma per 4-5 dienas, jų metu mokantis ne tik teorijos, bet užsiimant ir praktika su keletu ar daugiau modelių. Padedant kursus vedančiai specialistei mokiniai iš lėto gali pereiti nuo teorinių užsiėmimų prie realaus žmogaus odos. Dažniausiai renkamasi veido zonų PMU. Tai yra labai atsakinga paslauga, kurios metu dirbama su žmogaus veido oda, todėl čia reikalingas atsakingumas, kruopštumas, reikiamos žinios bei būtinas noras nuolat tobulėti savo profesiniame darbe. Tarp mokymų programų galime rasti ir masterclass mokymų programas pažengusiems specialistams, kurie gali semtis žinių iš pasaulyje pripažintų permanento meistrų.

 

Įdomu stebėti kaip klostosi šiam augančiam grožio kultui, tai yra puikus pavyzdys kuomet klientų paklausa dėl šios paslaugos formuoja ir susidomėjusių merginų gretas minimais kursais ir mokymais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *