Pramoga

5 saviugdos kursai

Norite tapti geriausia savęs versija? Tačiau kyla klausimas: kaip tai pasiekti?

Tai yra klausimas, kurį sau užduoda daug žmonių. Gera žinia ta, kad saviugdos kursai gali jums padėti rasti ieškomus atsakymus ir pakeisti jūsų gyvenimą.

Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausius saviugdos kursus, skirtus pasiekti daugiau laimės, pasitikėjimo ir produktyvumo.

Tad pradėkime.

5 saviugdos kursai, kurie ženkliai pakeis jūsų gyvenimą

Informacija, su kuria susipažinsite šiuose kursuose, niekada nebuvo girdėta mokykloje.

Jei būtų kada nors sukurtas gyvenimo vadovas, jame būtų šios gyvenimo pamokos, pasiekiamos šiame puslapyje.

  1. Greitasis skaitymas (kurso autorius: Jim Kwik)

Augimo sritis: greitesnis skaitymas ir mokymasis.

Jeigu jums rūpi saviugdos kursai, turbūt neabejojate asmeninio tobulėjimo knygomis.

O koks gali būti geresnis mokymosi įgūdis asmeniniam tobulėjimui, nei išmokti greičiau skaityti ir įsiminti informaciją.

Netgi kai užsiimate internetiniais kursais, dažnai tenka daug skaityti, ir šis kursas padės jums sugerti medžiagą rekordiniu greičiu.

Tačiau tai apima ne vien tik apie greitesnį skaitymą. Greitasis skaitymas kurse išmoksite įgūdžių, padėsiančių išnaudoti maksimalų jūsų mokymosi potencialą.

Sužinosite, kaip naudoti neurostimuliacijos technikas, kad informaciją įsisavintumėte kaip kempinė ir lengvai įsimintumėte tai, ką išmokote.

Greitasis skaitymas kursą galite rasti Mindvalley platformoje, be to, prisijungus gausite prieigą prie visų kursų.

  1. Kaip perprogramuoti savo smegenis (kurso autorius: Gregory Caremans)

Augimo sritis: proto perprogramavimas, įpročių keitimas.

Kaip jau žinote, saviugda yra susijusi su savęs keitimu iš vidaus. Ir tai vyksta dėka neuroplastikos – patiriame gilias permainas mūsų mąstyme ir savęs suvokime.

Šiame „Kaip perprogramuoti savo smegenis“ kurse Gregory Caremans moko jus pagrindinių žinių apie tai, kaip veikia smegenys ir kaip jas perprogramuoti.

Jūs išmoksite daugybę mąstymu pagrįstų pratimų, kurie padės išvystyti kognityvinį lankstumą ir suprasti įpročių neurologiją.

Jeigu norite išmokti, kaip keisti savo įpročius, šis kursas skirtas būtent jums. Be to, yra skyrius apie tai, kaip įveikti atidėliojimą, ir net pamokos apie tai, kaip keisti praeities prisiminimus.

Kaip perprogramuoti savo smegenis“ kursas yra pasiekiamas „Udemy“ platformoje ir jame jau įsirašė daugiau nei 110 000 studentų.

  1. Augimo mąstymas: raktas į pasitikėjimą, poveikį ir pilnatvę (kurso autorė: Diane Flynn)

Augimo sritis: mąstymas, pasitikėjimas savimi, sėkmė.

Jūsų mąstymas lemia, ar sulaukiate sėkmės, ar patiriate nesėkmę. Yra būtina įsiverti augimo mąstymą, jei norite ką nors pasiekti gyvenime. O šis kursas padės tokį mąstymą išvystyti.

Augimo mąstymo kursas suteiks jums įrankius išplėsti savo potencialą ir patikėti savimi. Jei jaučiate, kad stabdote save, bijote nesėkmės ar vengiate konstruktyvios kritikos, gali būti, kad kenčiate nuo fiksuoto mąstymo.

Fiksuotas mąstymas neleidžia žmonėms gauti tai, ko nori gyvenime, nes laikomasi silpninančių įsitikinimų, kurie verčia jaustis nepilnavertiškai.

Tačiau augimo mąstymas leidžia žmonėms plėtoti naujus įgūdžius ir priimti pokyčius. Kurso dėka jūs sužinosite apie šešias kliūtis, kurios trukdo žmonėms išvystyti augimo mąstymą ir sukelia įvairias baimes bei abejones savimi.

  1. Tvirtų bendravimo įgūdžių meistriškumo kursai (kursų autorė: Kara Ronin)

Augimo sritis: bendravimo įgūdžiai.

Daugeliui žmonių atvirai bendrauti gali būti labai sunku, nes jie bijo, ką kiti galvoja apie juos. Jei tai apibūdina jus ir jūs niekada neparodote, kaip jaučiatės, nesidalinate savo nuomone arba sutinkate su dalykais, kurių nenorite daryti, tuomet šis kursas jums puikiai tinka.

Norėdami gyventi gyvenimą savo sąlygomis, turite išmokti bendrauti.

Kara Ronin sukurtas bendravimo kursas suteiks jums asmeninių įgūdžių tapti pasitikinčiais savimi, išreikšti savo nuomonę bei emocijas. Žmonės jus pastebės kaip lyderį ir asmenį, kuriuo galima pasitikėti. Jūs nebebūsite pasyvūs ar agresyvūs, o išmoksite aiškiai ir tiesiogiai išsakyti tai, ko norite ir ko jums reikia.

  1. Angel mokymai: negatyvių programų šalinimas: naujos realybės kūrimo mokymai (kurso autorė: Angėlė Sederevičienė)

    Augimo sritis: negatyvių mąstymo programų šalinimas.

Sužinokite, kaip ištrinti nuo gimimo iki šios dienos egzistuojančias negatyvias programas: prote, mintyse, emocijose ir veiksmuose? Kaip įveikti kliūtis, trukdančias būti sėkmingais ir laimingais? Remiantis biologiniu metodu (kurio autorius St. Losevas ir dr. A. Bespeka), kuris yra moksliškai pagrįstas ir saugus, jūs sužinosite, kaip dirbti su negatyviomis programomis bei kaip surasti pirminę problemos priežastį ir ją pašalinti. Taip jūs pereisite į kitą savo gyvenimo būseną, iš „gyvenimas – kova“ į „gyvenimas – kūryba ir sėkmė“. O tam, kad visa tai sužinotumėte ir taptumėte sėkmingi, sveiki ir laimingi, kviečiame jus registruotis į naujus mokymus!

Mokymai vyks „Zoom“ platformoje. Registruokitės ir pakeiskite savo gyvenimą! Išsiaiškinkite savo tikslus! REALIZUOKITE JUOS! Pašalinę negatyvias programas, susikursite sėkmingą gyvenimą.

Jei jūs:

– dažnai atsiduriate negatyviose situacijose, patiriate įtampą, stresą darbe (versle);

– dalyvaujate konfliktuose šeimoje, su kolegomis;

– netenkina turimi santykiai su antrąja puse;

– dirbate, bet neuždirbate tiek, kiek norite; 

– tiesiog jaučiate pinigų stygių;

– baiminates dėl sveikatos.

Tuomet registruokitės į šiuos saviugdos mokymus!

Saviugdos mokymai: negatyvių minčių šalinimas ir paleidimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *