Sveikata

Kovai su odos problemomis – vienkartinės servetėlės

Šiuolaikinis greitas gyvenimo būdas turi savo taisykles. Greiti pietūs, greitas pervežimas, greita priežiūra. Tiesa, kad ne kiekviena moteris turi laiko ar galimybių dienos pabaigoje skirti laiko neskubioms grožio procedūroms. Tobula išvaizda – tai ne tik rūpinimasis plaukais, figūra ir stilingais drabužiais. Veido odos atspalvis čia vaidina svarbų vaidmenį, nes per dieną jis gali kisti ir gali būti padengtas riebalų blizgesiu. Atsikratyti tokios problemos padeda specialios vienkartinės servetėlės.

Tokį servetėlių populiarumą lemia jų patogumas ir paprastas naudojimas. Kosmetines servetėles galima lengvai įsidėti net į mažą moterišką rankinę ir naudoti bet kur: kelionėje, transporte, iškyloje ar viešame renginyje.

Drėgnų vienkartinės servetėlės

Į makiažo valiklių impregnantą įeina aliejai, kurie puikiai ištirpina dekoratyvinę kosmetiką. Tokiomis servetėlėmis per kelias minutes pašalinsite įsisenėjusį makiažą ir kartu pasirūpinsite oda. Puiki kosmetinio pienelio ar losjono alternatyva.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis drėgnas servetėles?

Renkantis drėgnas servetėles asmens higienai, verta atkreipti dėmesį į jų paskirtį. Vienos jų tinka rankoms valyti, kitos taip pat gali būti naudojamos veidui ir kūnui. Produktą reikia naudoti pagal gamintojo instrukcijas.

Vienkartinių sausų servetėlių privalumai

  • Kosmetinių servetėlių kaina yra nedidelė. Kadangi gaminių yra labai įvairių,

kaina skiriasi priklausomai nuo sluoksnių skaičiaus, dydžio, vienetų skaičiaus pakuotėje ir gamintojo.

  • Veido servetėlės skirtos savęs priežiūrai, tačiau praktiškai, kaip

ir kiti popieriniai gaminiai, gali būti naudojamos įvairiais tikslais: valyti, šalinti nešvarumus ir pan.

  • Kompaktiškumas. Produktai neužima daug vietos, juos galima lengvai padėti

ant tualetinio stalelio, pasiimti su savimi į keliones rankinėje.

Servetėlių įpakavimai

  • Kosmetinės servetėlės dėžutėje. Vienkartinės servetėlės dėžutėje puikiai tinka

naudoti ir namuose, ir darbe. Servetėlės ištraukiamos po vieną, o tai padeda apriboti per didelį išimamų servetėlių kiekį vienu metu. Galima rinktis servetėles estetiškoje dėžutėje, kuri papuoš jūsų darbo stalą.

  • Kosmetinės servetėlės mažoje pakuotėje. Svarbus mažoje pakuotėje esančių

servetėlių privalumas yra tas, kad jas visada galime turėti su savimi. Jas galima įsidėti į kišenę, rankinę ar kuprinę. Tai tradicinis, išbandytas ir patikrintas sprendimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *