Apranga

Smaragdo energinės savybės – ką būtina žinoti?

Smaragdų istorija pasižymi stipriu buvimu magiškame ir metafiziniame pasaulyje. Kaip ir kiti žymūs brangakmeniai, smaragdai buvo paskelbti dėl jų gebėjimo paveikti žmogaus kūną. Yra daugybė atvejų, kai asmenys ir grupės tiki, kad smaragdai turi papildomų įtikinėjimo galių. Smaragdai ir magija. Smaragdo gebėjimas išgydyti ligonius yra gerai dokumentuotas, kaip ir jo talismaninės dorybės. Mažiau žinomas ilgas smaragdo ryšys su alchemija, okultizmu ir magija. Daugelį amžių daugelis autoritetų propagavo smaragdo gebėjimą padėti magams pamatyti vizijas. Padėjus po liežuviu, taip pat buvo teigiama, kad jis padeda numatyti ateitį. Buvo manoma, kad smaragdas, kaip tiesos akmuo, apsaugo nuo nepageidaujamų burtų ar kerų, todėl magai juos naudojo, kad apsisaugotų nuo piktųjų dvasių ir kitų užkeikimų.

Smaragdas yra gyvybę patvirtinantis akmuo. Jis atveria širdies čakrą ir nuramina emocijas. Tai suteikia įkvėpimo, pusiausvyros, išminties ir kantrybės. Teigiama, kad jis skatina draugystę, ramybę, harmoniją ir buitinę palaimą, nes leidžia dėvėtojui ir dovanoti, ir gauti besąlyginę meilę. Kadangi jis skatina sąžiningumą ir lojalumą, jis taip pat naudingas verslo sandoriams ir visų tipų partnerystei. Smaragdas stiprina dvasią ir padeda įveikti nelaimes. Nuskriaustiesiems tai suteikia džiaugsmo, atsigavimo ir atjaunėjimo jausmą. Jis gydo klaustrofobiją ir įniršį, nes įkvepia gerovės jausmą. Tai iškelia pasąmoningą mintį į pirmą planą ir skatina savimonę.

Šis akmuo sustiprina kūrybinius ir protinius gebėjimus, jei tik jis nėra nepermatomas. Smaragdas gerina gebėjimą susikaupti ir tobulina sąmoningumą. Kadangi tai išstumia neigiamas mintis, skatina saviraišką ir atkuria psichinę pusiausvyrą, tai taip pat gali paskatinti teigiamus veiksmus ir pokyčius. Smaragdas skatina sveikatą ir žvalumą, pašalindamas laisvuosius radikalus iš organizmo. Teigiama, kad jis stiprina ir gydo širdį bei inkstus, skatina kraujotaką ir neurologinę funkciją. Smaragdas padidina psichinį jautrumą ir aiškiaregystę, kai laikomas virš trečiosios akies čakros. Mistikai naudoja akmenį išminčiai iš dvasinėms galioms. Smaragdai yra veiksmingiausi, kai jie nešiojami prie širdies, žiedas su smaragdu dažniausiai dedamas ant dešinės rankos arba ant mažojo ar bevardžio piršto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *