Namai

Kaip suderinti svetainės baldus?

Svetainės įrengimas – nemenkas iššūkis. Norint sukurti nuoseklų ir estetišką dizainą, reikia gerai apgalvotos strategijos nuo pradžios iki pabaigos. Ką reikia turėti omenyje įrenginėjant kambarį?

Madingiausi baldai nepadės, jei visapusiškai nepasirūpinsime įrengiamo kambario dekoru. Be svarbiausių elementų, nepamirškime ir aksesuarų, kurie užbaigia svarbiausios mūsų namų erdvės įvaizdį.

Kaip išsirinkti konkrečiam stiliui tinkamus baldus?

Prieš pradedant rinktis baldus, pirmiausia reikia išspręsti stiliaus klausimą. Vienas svarbiausių baldų gamybos principų yra nuoseklumas. Šiandien turime daugybę stilių, iš kurių galime rinktis įrengdami namus.

Populiariausios tendencijos – minimalizmas ir patikima klasika.

  • Neabejotinas minimalistinio stiliaus privalumas – didelė laisvė renkantis įvairių gamintojų baldus, nes jie nesutrikdys mūsų kambario harmonijos. Baldus be aiškių ornamentų reikėtų rinktis pagal spalvą – nuoseklią arba kontrastingą.
  • Klasikiniame stiliuje vengsime urbanistinių ir modernistinių elementų, o rinksimės patikrintus sprendimus, tokius kaip medis ar akmuo. Didelis šio stiliaus privalumas yra tas, kad jis nesenstantis, todėl ilgai nereikės galvoti apie baldų keitimą, o svečiai juos visada įvertins.

Didžiulis svetainės baldų pasirinkimas, kurį mums siūlo baldų parduotuvės, turi savų privalumų ir trūkumų. Daugybės skirtingų modelių privalumas yra tas, kad galime rasti mums tinkamiausią baldą – tiek dizaino, tiek kainos atžvilgiu. Kita vertus, trūkumas gali būti tas, kad reikės sugaišti daug laiko, kol rasite savo svajonių baldus. Taigi prieš pradėdami naršyti po baldų parduotuvių asortimentą, pasidomėkite, internetinių parduotuvių pasiūla, daugiau informacijos rasite jų puslapiuose.

Dažniausios klaidos renkantis baldus

Viena dažniausių klaidų, kurias darome, yra ta, kad pasirenkame per didelius baldus, todėl kambarys atrodo perkrautas. Pavyzdžiui renkantis tinkamo dydžio žurnalinį staliuką rasite išmatavę savo sofą. Optimalus dydis yra du trečdaliai sofos ilgio.

Taip pat svarbus žurnalinio staliuko dizainas. Jis turėtų atitikti interjerą, kuriame bus patalpintas. Taigi jei jūsų svetainė moderni ir minimalistinė, neieškokite ko nors su klasikiniais apmušalais. Priešingu atveju galite pasiekti nepageidaujamą stilistinį chaosą ir sutrikdyti interjero harmoniją. Kita vertus, stilizuoti modeliai tiks puošniam interjerui. Asimetriški stalai gali būti naudojami tiek moderniuose, tiek klasikiniuose kambariuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *