Namai

Kodėl verta nuomotis langų robotą?

Robotai pamažu tampa kasdieniu mūsų būstų akcentu, o naujausias technologinis priedas, kurį galite įsileisti į savo namus, yra langų plovimo robotas. Langų roboto nuoma šiais laikais kainuoja vos nuo 15 eurų.

Kas yra langų valymo robotas ir kaip jie veikia?

Langų valymo robotai formos požiūriu gali priminti įprastą robotą dulkių siurblį, tačiau jų funkcija skiriasi – jie nečiulpia langų. Šie robotai naudoja variklio generuojamą siurbimo galią, kad priglustų prie stiklo paviršiaus, o valymą atlieka naudodami valymo padus ir vandens purškimą. Jie juda ant stiklo naudodamiesi guminių trauklių pagalvėlėmis arba sukinėjantys valymo padai padeda judėti per paviršių.

Robote įtaisyti krašto sensoriai aptinka langų rėmus, leidžiant robotui apdoroti visą stiklo plotą pagal iš anksto nustatytą trajektoriją, prieš grįžtant atgal į pradžios tašką.

Kodėl norėtumėte roboto langų valiklio?

Šie robotai tikrai nėra biudžetinė pasirinkimo alternatyva, tad kodėl vietoje jų vertėtų nesirinkti paprasto langų valytuvo, kurio kaina vos 5 eurai, buteliuko skysto langų ploviklio ir šiek tiek pastangų?

Pirmiausia, tikrai yra malonu stebėti, kaip mašina atlieka už jus sunkų darbą, ar ne? Be to, jei esate technologijų mėgėjas, gali būti tikrai įdomu stebėti, kaip robotas valo langus.

Antra, praktiškai kalbant, jie gali būti neįkainojami tiems, kuriems sunku pasiekti savo langus – pavyzdžiui, gyventojams butuose ar aukštuose pastatuose, kurie neturi prieigos prie langų iš išorės. Naudodamiesi šiais langų valymo roboto paslaugomis, jūs galite atidaryti gretimą langą (visada laikydamiesi saugumo taisyklių!), pritvirtinti robotą prie nešvaraus lango ir leisti jam padaryti švaros darbą už jus.

„Hobot 2S“ roboto langų valiklio bandymas

Ne itin žavingai pavadintas „Hobot 2S“ yra kvadrato formos aparatas, turintis purškiklius abiejose šoninėse dalyse ir plačią valymo pagalvę. Jis pasirodė mažesnis, nei atrodė internete pateiktuose vaizdai, ir yra solidžiai sukonstruotas – plastikas atrodo patvarus, apdaila kokybiška ir visi komponentai puikiai susijungia.

Nepriklausomai nuo to, kaip švarūs yra jūsų langai prieš naudojant „Hobot“, nereikėtų tikėtis, kad jis paliks nepriekaištingai švarų paviršių. Pastebėjau, kad jis gali paplisti musių lizdus ir kitus didesnius nešvarumus ant stiklo.

„Hobot“ rekomenduoja naudoti modelį 2S kaip priemonę išlaikyti langų švarą po kruopštaus rankinio valymo. Robotas naudoja du ultragarso purkštukus, kad išpurkštų specialų langų valiklį, kuris skystį pavirsta smulkia migla. Viduje jis veikia efektyviai, tačiau lauke, net esant nedideliam vėjui, ši migla gali būti nupūsta nuo lango, todėl jos nauda sumažėja.

Taip pat pastebėjau, kad jei naudojate per daug skysčio rankiniu purkštuku arba jau išvalėte keletą langų ir valymo pagalvė jau yra drėgna, robotas gali pradėti slysti ant stiklo ir negalėti pakilti iki lango viršaus. Šis reiškinys atskleidžia vieną iš svarbiausių visos langų valymo roboto koncepcijos problemų – stiklo valymui reikalingas skystis gali trikdyti roboto sugebėjimą prilimpti prie lango.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *