Namai

Klaidos kurių reikia vengti perkant pirmąjį patefoną

Seniau žmonės turėdavo patefonus, bet apie juos mažai kas išmanydavo. Galbūt gavote patefoną dovanų, bet jis negroja taip kaip norėtumėte? O gal norite nusipirkti naują patefoną, bet nežinote nuo ko pradėti? Siūlome paskaityti pagrindines klaidas, kurias daro žmonės pirkdami patefonus.

Nori, kad patefonas turėtų visas funkcijas

,,Viskas viename” patefonai gali atrodyti labai gražiai, tačiau jie nėra puikus pasirinkimas, jeigu norite klausytis tinkamo garso. Patefonai ,,viskas viename” garsėja, kad naudoja žemesnės kokybės komponentus, kurie negali sukurti puikaus garso bei gali sugadinti jūsų įrašus. Toks patefonas neturi sistemos atsvaros ant toninės svirties, tad adata gali labiau įsiskverbti į diską bei jį greičiau sugadins. Kartais garsiakalbiai gali būti prijungti prie sistemos, jūs negalėsite persinešti ten, kur norite.

Jeigu jums reikalingas patefonas turintis gražų retro stilių, tuomet tai gali būti puikus pasirinkimas. O jeigu norite kokybiško garso, tuomet tokių patefonų rekomenduojama vengti.

Patefonų pirkimas, kurių negalima atnaujinti

Pigesni patefonai turi šį trukumą, kad jų negalima atnaujinti. Kiekviename pomėgyje tikriausiai nesirinksite brangiausios prekės, bet nerekomenduojama rinktis ir pačios pigiausios. Tai ypač pasakytina apie patefonų pirkimą. Gali būti, kad jūsų išsirinktas patefonas neturės nuimamo garsiakalbio, tad jų negalėsite pakeisti.

Įsitikinkite, kad perkamas patefonas gali būti atnaujinamas.

Ne iki galo įsigilinama

Domėtis yra labai svarbu, kuomet ruošiatės pirkti naują patefoną. Sužinokite komponentus kurių reikės. Pagalvokite apie savo turimą biudžetą. Ruošiatės pirkti naudotą ar naują patefoną?

Tai tik keli esminiai klausimai, kuriuos svarbu atsakyti prieš perkant pirmąjį grotuvą. Jeigu draugų rate turite asmenį kuris mėgsta vinilą, tuomet galite paprašyti jų pagalbos. Taip pat galite apsilankyti fizinėje arba internetinėje patefonų parduotuvėje, kurioje gausite naudingos informacijos.

Neteisingai nustatytas įrašų grotuvas

Dauguma žmonių kai gauna savo pirmąjį plokštelių grotuvą įkiša į kambario kampus ir numeta adatą ant plokštelės, nors jos nėra tinkamai nustatę. Tad dažnai iš tokių žmonių gaunami skundai, kad garsus yra prastas.

Tarkime yra nuperkamas patefonas rega, bet neatkreipiamas dėmesys į adatos svorį. Jums būtina įsitikinti, kad vibracija nesukeltų problemų jūsų sistemoje. Patefoną turite pastatyti tinkamoje vietoje, kad jis skleistų geriausią garsą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *