Automobiliai

Kodėl verta tikrinti automobilį prieš pirkimą?

Prieš perkant naudotą automobilį, labai svarbu surasti tinkamą, kad neliktumėte apgauti ir nereikėtų patirti didelių nuostolių ateityje. Išsirinkę patinkantį naudotą automobilį, turėtumėte jį patikrinti ,,VIN patikra” portale, kuriame gautumėte plačios informacijos. Dažnas atvejis, kuomet transporto priemonių pardavėjai nežino jokios informacijos, todėl negalės plačiau jums apie tai papasakoti. Reikėtų nepamiršti, kad jie patys galėjo būti apgauti ir dabar bando parduoti tą automobilį. Automobilio patikra pagal kėbulo numerį leidžia pasitikrinti norimą transporto priemonę iš norimos lokacijos su savo išmaniuoju įrenginiu.

Patikros teikiama naudai

  • Kai kurių automobilių yra rodomos komplektacijos. Šiais laikais, labai populiaru dėti ant senų BMW automobilių M-apdailas ir skelbimuose nurodyti, kad komplektacija pagal VIN kodą. Reikėtų nepamiršti, kad jeigu jūsų automobilio komplektacija neturi m-paketo pagal VIN kodą, tuomet avarijos atveju, jums bus vertinama žala, pagal tikrą komplektaciją.
  • Perpardavinėtojai mėgsta atsivaryti automobilius iš kitų šalių, o tuomet atsukti ridas, kad suviliotų daugiau susidomėjusių žmonių. Kuo didesnė rida, tuo labiau automobilio dalys yra susidėvėjusios ir gali prireikti didelių išlaidų. Ataskaita patikrins visas bazes ir jums parodys visų metų ridos augimo istoriją. Jeigu rida buvo sukta, tuomet pamatysite nuo kokio kilometražo ji buvo atsukta.

  • Jeigu neturite daug patirties su automobilių pirkimais, tuomet jums bus instrukcija, ką geriau tikrinti tame automobilyje, prieš jo pirkimą. Žingsnis po žingsnio, kad galėtumėte viską patys patikrinti ir išsiaiškinti, ar jis yra tvarkingas.
  • Apie kai kurių markių automobilius yra pateikiama informacija apie dažniausiai patiriamas problemas, bei kaip jas galima būtų tikrinti.
  • Dauguma automobilių patiria avarijas, bet mes nežinome kokias. Ataskaitoje jūs galite pamatyti patirtas avarijas, bei nesvarbu kurioje šalyje. Kartais automobiliai patiria žalą, kuri yra didesnė, nei pati automobilio vertė. Tokių automobilių mes siūlome vengti, kadangi nežinosite kaip jis buvo remontuojamas, tad su juo važinėti gali būti nesaugu.
  • Tikriausiai niekada nepagalvotumėte, kad skelbimuose galima atrasti vogtų automobilių. Pirkimo metu, su jumis būtų sudaroma sutartis, tačiau nuvykus jo registruoti, automobilis būtų konfiskuojamas, prarastumėte pinigus ir dar prisidarytumėte bėdų. Ataskaita patikrins visų šalių paieškos bazes ir praneš, ar automobilis nėra paieškomas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *