NamaiPaslaugosSveikata

Kodėl verta turėti oro kondicionierių namuose?

Kiekvienas žmogus nori jaustis komfortiškai savo namuose. Kad būtų palaikomas sveikas oras, reikėtų turėti šilumos siurblį arba oro kondicionierių. Oro kondicionierių privalumų sąrašas yra tiesiog milžiniškas, tačiau reikėtų nepamiršti, kad jis gali pagerinti ir sveikatos būklę.

Namuose sumažinama drėgmė

Oro kondicionieriai gali sumažinti drėgmę, kuri yra patalpose. Drėgmė gali pakenkti žmogaus sveikatai, kadangi dėl jos gali atsirasti pelėsis, dehidratacija ir dulkių erkutės.

Sumažinama astmos priepuolių tikimybė

Namai turėtų būti ta vieta, kur jūs galėtumėte jaustis saugiai ir komfortiškai. Oro kondicionavimo sistemos turi pranašumą, kad gali sumažinti astmos priepuolių rizikas. Jūsų namuose, būtų nuolatos filtruojamas oras, bei pašalinami teršalai , alergenai, dulkių erkutės, drėgmė, pelėsis. Jeigu jūsų namuose yra nešvarus oras, tad astmos priepuolių rizika tampa didesnė. Norint užtikrinti geriausią oro filtravimą, reikėtų pasirūpinti filtrų valymų kas 1 – 2 mėnesius arba pakeitimu į naują oro filtrą. Užsikimšęs oro filtras negali taip gerai visko filtruoti, bei atsiranda tikimybė, kad oro srovė gali užšalti. Tokiu atveju bus pučiamas tik šiltas oras.

Geresnė oro kokybė

Turint oro kondicionierius namuose, jūsų oras tampa kokybiškesnis, todėl yra lengviau kvėpuojama. Bakterijos ir dulkės padaro orą nekokybišką, o dėl to jūsų sveikata gali pablogėti. Jums atsiras kosulys, peršalimas, nosies užsikimšimas rytais, galvos skausmas ir didesnis nuovargis.

Sumažinkite šilumos smūgių ir dehidratacijos rizikas

Dehidratacija gali atsirasti, jeigu jūsų organizme yra per mažai vandens. Vasaros metu yra patiriami dideli karščiai, o žmogaus kūnas pradeda prakaituoti ir pašalina didelį kiekį vandens iš mūsų kūnų. Kuo didesnis prakaitavimas, tuo daugiau vandens prarasite iš organizmo, o tas gali nulemti, kad patirsite dehidrataciją. Šilumos smūgis patiriamas, kai kūnas perkaista nuo per didelės šilumos. Visas minėtas rizikas galima pašalinti, jeigu namuose yra oro kondicionieriai, kurie atvėsis orą, bei sumažins jūsų prakaitavimą ir kūno temperatūrą.

Oro kondicionierių montavimas yra populiari paslauga, ypatingai vasaros metu. Tačiau norime priminti, kad oro kondicionieriai gali ne tik šaldyti ir palaikyti vieną oro temperatūrą, tačiau ir šildyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *