Apranga

Vilnos įtaka mūsų odai

Oda yra didžiausias žmogaus kūno organas ir sąveikauja su išorine aplinka 24 valandas per parą. Prie odos prigludę drabužiai vaidina labai svarbų vaidmenį sveikatai ir higienai, o vilna turi daug naudingų savybių, todėl ji yra puikus pasirinkimas. Ypač plona merino vilna gali turėti labai teigiamą poveikį odos sveikatai, komfortui ir bendrai gyvenimo kokybei.

Puikus vilnos sugeriamumas drėgmės garams leidžia palaikyti kur kas stabilesnę temperatūrą ir drėgmę tarp odos ir drabužio, palyginti su kitų tipų audiniais. Vilnoniai drabužiai ir avalynė ne tik puikiai veikia atliekant daugelį užsiėmimų, bet ir pagerina komfortą visais miego etapais.

Tinkamos vilnos rūšies pasirinkimas

Kai kurie mano, kad vilnos nešiojimas šalia odos gali sukelti dygliavimo pojūtį. Tiesą sakant, tai taikoma visiems audinių pluoštams, jei jie yra pakankamai stori. Nereikia bijoti dėvėti vilnos – yra daug drabužių, pagamintų iš plonesnės vilnos, kurie idealiai tinka dėvėti prie odos bet kuriuo metu ir gali būti naudingi žmonėms, kenčiantiems nuo egzemos ar dermatito.

Alergijos mitas

Vilna yra pagaminta iš keratino – to paties baltymo žmonių ir kitų gyvūnų plaukuose. Labai retai būna alergija pačiai medžiagai (tai reikštų alergiją savo plaukams). Alergijos – pvz. katėms ir šunims – dažniausiai yra gyvūnų pleiskanos ir seilės. Cituodamas recenzuojamus tyrimus, kuriuose buvo įvertintas ypač plonų merino vilnos šlepečių/drabužių dėvėjimo prie odos poveikis tiems, kurių oda yra jautriausia, įskaitant egzemą, ASL nustatė, kad „didėja daugybė įrodymų, leidžiančių manyti, kad aukštos kokybės plona merino vilna yra nedirginanti ir maža rizika jautrios odos savininkams.

Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti platų pasirinkimą kambarinių šlepečių, taip pat ir vilnonių avalynės gaminių. Čia rasite natūralios vilnos šlepečių moterims, vyrams ir paaugliams, su slydimui atsapriu padu ir formuotu padu. Įvairūs modeliai, stiliai ir dizainai pagal kiekvieno skonį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *