Namai

Ilgaamžis sprendimas fasadui

Yra daugybė veiksnių, medžiagų ir komponentų, kurie sudaro jūsų struktūros išorę. Vis dėlto nė vienas nėra toks svarbus kaip jūsų išorinio fasado medžiagos, o tai yra pirmas dalykas, kurį žmonės pastebi. Dailylentės yra jūsų pirmoji gynybos linija nuo lietaus iki krušos, drėgmės ir įvairios temperatūros.

Norint tinkamai pasirinkti dailylentę, nes šiandien rinkoje yra tiek daug tipų, jums reikia palyginti dailylentės medžiagas.

Priklausomai nuo to, kokio tipo projektas, yra dailylentės medžiagų privalumai ir trūkumai, kuriuos norėsite apsvarstyti kartu su klimatu, kuriame esate, montavimo reikalavimai, jo universalumas, ilgaamžiškumas ir garantija. Iš esmės reikia pasverti savo galimybes.

Pagrindinės plastikinės dailylentės, į kurias reikia atsižvelgti, yra medienos, vinilo, plieno, plytų, tinko, stiklo ir pluošto cemento dailylentės.

Iš ko jos pagamintos?

Mediena

Tradicinės medienos dailylentės paprastai gaminamos iš kedro ar raudonmedžio, nes šios rūšys turi geresnį atsparumą skilimui.

Vinilas

Vinilas gaminamas iš polivinilo chlorido (PVC), plastikinės dervos, kuri yra žinoma kaip kancerogenas. Septintajame dešimtmetyje ji tapo populiariausia dailylentės medžiaga po to, kai buvo uždrausti kiti plastikai, kuriuose yra PCB, CFC ir kiti chlorintų tirpiklių.

Plienas

Plieninės dailylentės yra metalo dailylentės forma, sujungusi ir geležies, ir anglies. Tai gali būti nerūdijantis arba cinkuotas plienas, atsižvelgiant į tai, kurio gamintojo gaminius naudojate. Nerūdijantis plienas turi apsauginį chromą, sumaišytą su plienu, skirtingai nuo cinko dangos ant cinkuoto plieno, kuris ilgainiui nusidėvės.

Plieninės dailylentės dažnai gaminamos iš perdirbto plieno, nes plienas yra viena iš labiausiai perdirbamų medžiagų planetoje.

Plyta

Norėdami turėti plytų pastatą, galite naudoti kietą plytų ar plytų fanerą. Kietosios plytos gaminamos iš molio ir skalūno ir suteikia visą konstrukcinę paramą namui, pastatytam su dviem plytų sluoksniais arba betoniniu bloku su išorės plytų sluoksniu.

Plytų fanera priklauso nuo namo armavimo, o konstrukcinė atrama gaunama iš kitų medžiagų, paprastai plieno ir medinių rėmų. Kai rėmelis bus vietoje, galite pridėti plytų fanerą. Abiem galimybėms jums reikės skiedinio tarp krūvų, kad jie būtų vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *