Paslaugos

Kokią naudą turi SEO tekstai ?

Ar žinojote, kad SEO prasideda ir baigiasi ties kokybiško turinio rašymu? Labai retai puslapiai gali įgyti aukštas pozicijas, jeigu jie neturi kokybiško ir optimizuoto turinio. Tiek seniau, tiek dabar, SEO tekstai turi daugybę skirtingų privalumų.

SEO reikia strategijos ir raktinių žodžių

Šiais laikais dauguma straipsnių yra reitinguojama pagal jų vertę, nustatoma ar jie kokybiški, tačiau labai svarbu, kad juose būtų paminėti raktiniai žodžiai. Raktinį žodį rekomenduojama naudoti ne mažiau nei vieną kartą, taip pat nepamirškite naudoti ir raktinio žodžio alternatyvų. Jeigu rašomas vidinis tekstas, tuomet būtina panaudoti raktažodį ir pačio puslapio pavadinime.

Jeigu Jūsų puslapis neturi turinio, tuomet labai sunku jį reitinguoti pagal norimus raktažodžius.

Socialinį patvirtinimą gausite iš kokybiško turinio

Dažnai žmonės pritraukia daugiau klientų rašant tinklaraščio įrašus, nes žmonės juos lengviau atranda ir įgauna didesnio pasitikėjimo. Jeigu Jūsų verslo finansai yra maži, tuomet rekomenduojama patalpinti bent vieną straipsnį per mėnesį.

Jeigu Jūsų turinys yra aukštos kokybės, tuomet žmonės lengviau jį ras ir mieliau bendraus su Jūsų projektu. Reikia nepamiršti, kad kokybiškus įrašus žmonės dalinasi ir savo socialiniuose tinkluose, todėl Jūsų nuoroda įgys didesnį autoriteto lygį.

Kokybiškų nuorodų rinkimas su kokybišku turiniu

Atgalinės nuorodos yra puikus socialinis patvirtinimas, tačiau nėra būtina į jį orientuotis.  Kartais galite pasirašyti kokybišką turinį, kuriame panaudosite aktyvias nuorodas ant norimų raktažodžių, o tuomet nusipirksite talpinimą skirtinguose portaluose. Tokiu atveju, Jūs gausite ilgalaikę ir pigią atgalinę nuorodą iš kitų internetinių puslapių. Tuomet ,,Google” robotai patvirtina, kad Jūsų internetinis puslapis yra patikimas, bei pradės jį kelti į aukštesnes pozicijas.

Google reikalauja turinio

Tai yra visiškai normalus dalykas, kadangi be turinio ,,Google” nežinos kokį reitingą Jums skirti. Google gali reitinguoti ne tik Jūsų puslapį pagal raktinius žodžius, tačiau ir patalpintus paveikslėlius. Dėl šių priežasčių, SEO tekstai padeda lengviau reitinguoti paieškos sistemose pagal savo norimus raktinius žodžius.

 

Jeigu nežinote kur talpinti savo turimus straipsnius, visuomet galite atrasti ,, SEO straipsnių talpinimas” paslaugą, kurioje atrasite daug naudingų portalų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *