Pramoga

Lietuvos pajūrio kurortų aptarimas: ką gali pasiūlyti Palanga?

Palanga yra gerai žinomas Lietuvos pajūrio kurortas, ypač populiarus tarp šalies gyventojų. Tai itin populiari vieta, kur galima praleisti vasaros atostogas ir mėgautis saule, jūra ir smėliu. Tačiau pastaraisiais metais Palanga taip pat tampa vis populiaresnė tarp užsienio turistų. Tai nenuostabu, nes kurortas turi daug ką pasiūlyti.

Palanga – traukia poilsiautojus lyg magnetas!

Pagrindinis Palangos traukos centras, žinoma, yra jos paplūdimys. Paplūdimys tęsiasi daugiau kaip 10 kilometrų ir puikiai išvystytą infrastruktūrą. Jis taip pat labai gerai įrengtas – čia gausu gultų, skėčių ir kitų paplūdimio patogumų. Vanduo švarus ir skaidrus,su vidutinio intensyvumo bangavimu ir gražiu smėlėtu dugnu.

Palanga taip pat turi ką pasiūlyti kultūros ir istorijos požiūriu. Kurorte įsikūręs garsusis Palangos gintaro muziejus, kuriame saugoma didžiausia pasaulyje gintaro kolekcija. Muziejų neabejotinai verta aplankyti, net jei ne itin domitės gintaru.

Palangoje taip pat yra XIX a. pastatyti Tiškevičiaus rūmai, kuriuose dabar veikia muziejus. Rūmai yra puikus nebarokinio architektūros pavyzdys ir juos tikrai verta aplankyti.

Be kultūrinių lankytinų vietų, Palangoje taip pat siūloma daugybė laisvalaikio pramogų. yra daugybė restoranų, kavinių ir barų, taip pat verda aktyvus naktinis gyvenimas. Čia taip pat yra daug parduotuvių, įskaitant daugybę suvenyrų parduotuvių. Restoranai Palangoje jus itin nustebins.

Palanga – puiki vieta atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką. Nesvarbu, ar ieškote kultūros, istorijos, poilsio, ar tiesiog gero laiko, Palanga turi ką pasiūlyti kiekvienam.

Kiek kainuoja poilsis Palangoje?

Atostogų Palangoje kaina priklauso nuo metų laiko ir pasirinkto apgyvendinimo tipo. Vasaros mėnesiais (liepą ir rugpjūtį) Palangoje yra pats judriausias ir brangiausias laikas. Jei apgyvendinimą užsisakysite iš anksto, galite gauti gerų pasiūlymų.

Pavyzdžiui, trijų žvaigždučių viešbučio kambarys liepos mėnesiui, kaina prasideda nuo maždaug 35 EUR už naktį. Keturių žvaigždučių viešbučio kambario kaina prasideda nuo maždaug 150 EUR už naktį

Jei ieškote pigesnio varianto, galite pabandyti rasti nakvynę už kurorto ribų. Pavyzdžiui, netoliese esančiame Klaipėdos mieste. Taip pat yra daug privačių apartamentų ir poilsio namų.

Maisto ir gėrimų kainos Palangoje palyginti nedidelės. Už maistą restorane sumokėsite apie 15-20 eurų, o alus bare kainuos apie 3,50 euro.

O jeigu ieškote kur pavalgyti Palangoje pigiau – galite gamintis namuose.

Apibendrinant galima teigti, kad atostogos Palangoje gali būti gana pigios, jei planuojate iš anksto ir neprieštaraujate apsistoti mažiau prabangiame būste.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *