Pramoga

Egipto kelionės įspūdžiai

Mano kelionė į Egiptą buvo viena iš nuostabiausių ir įsimintiniausių. Egiptas, kaip turizmo rojus, yra žinomas ne tik dėl savo piramidžių ir mumijų, bet ir dėl savo nuostabaus kraštovaizdžio ir kultūros. Dabar noriu su jumis pasidalinti šia unikalia patirtimi, taip atskleidžiant Egipto pasaulio kultūros paveldo grožį, gastronomijos stebuklus ir gyventojų svetingumą.

Pamačiau populiariasias piramides

Senovės Egiptas yra žinomas dėl savo piramidžių ir faraonų, o tai yra viena iš didžiausių pasaulio civilizacijų. Mūsų su draugu kelionės į Egiptą prasidėjo Kairo mieste, kuris yra garsus savo piramidėmis, ypač Gizoje. Didžioji Gizo piramidė, taip pat žinoma kaip Khufu piramidė ir yra viena iš septynių pasaulio stebuklų. Tūkstančiai metų istorijos įkūnija šiame senoviniame paminkle, kuris yra vienas iš bene ryškiausių senovės Egipto pasiekimų. Pamažu eidami po šią didingą piramidę, jaučiu, kad tarsi laikas sustoja ir palieka mane su dideliu susižavėjimu.

Kokia šios šalies kultūra?

Egipto kultūra yra toli gražu ne tik piramidės ir senoviniai paminklai. Egipto žmonės yra garsūs savo svetingumu ir juos sutikus, pasijaučiau tarsi namie. Mano patirtis su Egipto gyventojais buvo labai nuoširdi ir atvira. Egipto žmonės labai didžiuojasi savo kultūra ir istorija ir jie visada pasirengę ją dalintis su lankytojais. Miestuose, tokiose kaip Aleksandrija arba Luksoras, galima rasti daugybę tradicinių turgelių, kurie siūlo tradicinius Egipto rankdarbius, tekstilę, odinius dirbinius, keramiką ir dar daug kitų prekių.

Ar maistas skanus?

Egipto virtuvė yra viena iš įdomiausių patirčių kelionėje. Egipto maistas yra labai įvairus, o senovinės receptų knygos atskleidžia daugiau nei tūkstantį metų senumo receptus. Tai apima tradicinius patiekalus, tokius kaip falafelius, kuskusus, mėsos kepsnius, sūrio tortus ir daug daugiau. Bet vienas iš mano mėgstamiausių patiekalų buvo „Kušari”. Tai yra mėsos, ryžių, makaronų ir česnakinių skrebučių mišinys, padengtas pomidorų padažu. Tai yra tikra skonių simfonija, kurios tiesiog negalima neparagauti!

Egipto kraštovaizdžiai

Egiptas yra daugiau nei tik miestai ir piramidės. Tai yra šalis su nepaprastai įvairiais kraštovaizdžiais. Čia galite išvysti dykumas, Nilo upių pakrantes, uolas ir gausybę ežerų. Ypač patiko kelionė Nilo upe, kurios pakrantės yra tarsi su civilizacijos palikimu. Tai taip pat yra puikus būdas pamatyti gamtos grožį ir gyvūniją. Tai yra tikra akis žavinti patirtis, kuri palieka neišdildomų įspūdžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *