Pramoga

Kuo skiriasi taro kortos ir orakulo kortos?

Taro kortos ir orakulo kortos skiriasi keliais aspektais.

 

Pirma, jų kilmė ir istorija yra skirtinga. Taro kortos atsirado Europoje XVII a. pabaigoje, o orakulo kortos yra senesnės ir susijusios su senovės graikų mitologija.

 

Antra, taro kortos yra standartizuotos, tai yra, jų reikšmės ir simbolika yra nustatytos ir yra vienodos visuose taro kortų rinkiniuose. Orakulo kortos yra daug įvairesnės, ir jų reikšmės gali skirtis priklausomai nuo konkretaus kortų rinkinio.

 

Trečia, taro kortos yra naudojamos dažniausiai kaip priemonė atskleisti savo pasąmonę ir prognozuoti ateitį, o orakulo kortos gali būti naudojamos kaip priemonė kreiptis į dievus arba dvasias ir gauti atsakymus į tam tikrus klausimus.

 

Taro kortų rinkiniai dažniausiai turi 78 kortas, o orakulo kortų rinkiniai gali turėti bet kiek kortų, priklausomai nuo jų kūrėjų ir tikslo.

 

Be to, taro kortos dažniausiai turi savo konkrečią prasmę ir reikšmę, kurios yra nurodytos pagal jų poziciją taro kortų lentelėje. Kortų rinkinyje yra 22 didieji arkanai, kurie atspindi gyvenimo didžiiuosius etapus ir 56 mažieji arkanai, kurie yra suskirstyti į keturias grupes: pentaklius, taureles, kalavijus ir lazdas. Kiekviena korta turi savo simbolinę reikšmę ir žinią, kurią taro kortų skaitytojas gali interpretuoti, atsižvelgdamas į savo intuiciją ir patirtį.

 

Orakulo kortos yra daug įvairesnės, jos gali būti sukurtos ir reikšmės gali būti nustatytos pagal kiekvieno kūrėjo individualius poreikius ir supratimą. Dažnai orakulo kortų rinkiniuose yra paveikslėliai arba simboliai, kurie yra susiję su žmogaus gyvenimu, emocijomis, santykiais ir kitomis svarbiomis temomis. Orakulo kortų skaitymas taip pat priklauso nuo skaitytojo intuicijos ir patirties, tačiau reikšmės gali būti interpretuojamos laisviau nei taro kortų atveju.

 

Abi kortų rūšys yra naudojamos kaip priemonė pasitelkus intuiciją ir savo vidinį žinojimą, siekiant gauti atsakymus į svarbius gyvenimo klausimus arba suprasti save ir savo santykius su kitais žmonėmis.

 

Taip pat reikia paminėti, kad taro kortų skaitymas dažnai yra susijęs su tam tikromis taisyklėmis ir procedūromis, pavyzdžiui, tam tikros kortos gali būti dedamos į tam tikras pozicijas, arba yra laikomasi tam tikrų ritualių prieš skaitymą. Orakulo kortų skaitymas gali būti laisvesnis ir priklauso nuo skaitytojo patirties ir intuicijos.

Abi kortų rūšys gali būti naudingos ir veiksmingos, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad jos neturėtų būti naudojamos kaip vienintelis sprendimo būdas arba kaip tikra ateities pranašystė. Kortų skaitymas gali padėti suprasti svarbius gyvenimo klausimus ir gauti naudingų žinių, tačiau galutiniai sprendimai visada priklauso nuo žmogaus ir jo asmeninių pasirinkimų.

 

Todėl svarbu naudoti taro kortas ar orakulo kortas atsargiai, o jei jūsų klausimai susiję su psichologinėmis ar emocinėmis problemomis, geriau kreiptis į kvalifikuotą specialistą.

 

Be to, verta paminėti, kad taro kortų ir orakulo kortų istorija siekia senovės laikus, ir šios kortos turėjo skirtingas paskirtis, nei dabar. Pvz., taro kortos buvo naudojamos kaip žaidimas, o orakulo kortos – kaip religinės praktikos. Vėliau, taro kortos ėmė naudoti astrologai ir okultistai, o orakulo kortos daugiausia buvo susijusios su spiritizmu ir mediumais.

 

Šiandien, Lenormand kortos ir orakulo kortos yra naudojamos kaip priemonė pasirinkti kryptį savo gyvenime, pasiekti vidinę ramybę ir pažinti savo vidinę būseną. Taip pat jos gali padėti suprasti ir išspręsti problemas, kurias sunku suvokti. Galiausiai, kortų skaitymas gali būti naudingas būdas susisiekti su savo vidine intuicija ir pažinti savo tikrus poreikius ir norus.

 

Taigi, taro kortos ir orakulo kortos yra skirtingos, tačiau abu gali būti naudingos kaip įrankiai asmeniniam augimui ir savęs pažinimui. Svarbu naudoti šias priemones atsargiai ir atsakingai, ir neapsiriboti tik jų naudojimu, bet siekti visapusio asmeninio augimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *