Pramoga

Kodėl pirkti presetus yra geriau nei pasidaryti patiems

Jums gali būti čia naujiena, pradedant nuo pagrindų ir galvojant apie tai, kas gi yra tie presetai. Trumpai kalbant, presetai – tai iš anksto sukonfigūruoti parametrai, kuriuos įrašote norėdami pasiekti tam tikrą atvaizdo efektą nuotraukoje.

Redaguojant, galima pritaikyti šimtus skirtingų redagavimo elementų, kad sukurtumėte išankstinį nustatymą, tarp jų:

  • Kontrastą
  • Šešėlius
  • Atspalvius
  • Baltos spalvos balansą
  • Grūdėtumą
  • Tonacijas

Naudojant presetus, procesas turėtų būti štai toks: pasirenkate pageidaujamą išankstinį nustatymą, pritaikote jį prie savo nuotraukos ir, jei reikia, padarote smulkius patobulinimus.

Fotografai dažnai perka presetus, tačiau jie ne vieninteliai, kurie juos naudoja. Įvairūs kūrybiniai asmenys ir įtakotojai taip pat įsigyja presetus savo „Instagram“ ar kitų socialinių tinklų turiniui. Net būdami ne profesionalai šioje srityje, jie pasitelkia presetus siekdami sukurti vizualiai vieningą ir auditorijai patrauklią estetiką.

Kaip pirkti ir naudoti presetus?

Ar kada susimąstėte, kaip įsigyti išankstinius nustatymus? Su socialinės žiniasklaidos augimu, išankstinių nustatymų rinka tiesiog šovė į viršų per pastaruosius metus. Nesvarbu, kurioje internetinėje ar socialinėje platformoje esate, išankstiniai nustatymai yra tik keleto paspaudimų atstumu.

Tačiau verta atminti, kad išankstiniai nustatymai skiriasi kokybe. Kartais, pirkdami išankstinius nustatymus iš asmenų, kurie ne visai supranta fotografijos subtilybes ar redagavimo detales, galite nusivilti, jei galutinis vaizdo rezultatas neatitiks jūsų lūkesčių

Išankstiniai fotografavimo nustatymai padeda sutaupyti laiko

Kaip jau pabrėžėme anksčiau, išankstiniai nustatymai – tai efektyvi priemonė sukurti nuoseklų vizualų stilių fotografijose, o tai yra gyvybiškai svarbu, kai pristatote didelius nuotraukų rinkinius klientams. Jūsų klientai pasirenka jus dėl jūsų unikalios vizijos ir stiliaus ir laukia, kad gautų nuotraukas, atitinkančias tai, už ką jie jus išsirinko.

Vienodas vizualinis stilius yra būtinas ne tik klientams, bet ir jūsų fotografijos verslui. Jūsų darbai veikia kaip savotiškas vitrininis langas, rodantis jūsų, kaip profesionalo, stilių. Šis stilius sukuria estetinį vaizdinį, kuris pritraukia būtent tuos klientus, su kuriais norite dirbti, ir skatina juos rinktis būtent jūsų paslaugas.

Išankstiniai nustatymai gali būti naujų idėjų vartai

Kiekvienas iš mūsų mato pasaulį per savo unikalų prizmę, tačiau kūrybingiems asmenims kartais gali būti sunku įveikti tam tikras vizijos ribas. Išankstiniai nustatymai yra puiki priemonė atveriant duris naujoms idėjoms ir redagavimo metodikoms, kurios galbūt nebuvo jūsų paties radaruose. Įsigydami „Lightroom“, „Capture One“ ar bet kokios kitos redagavimo programos išankstinius nustatymus, jūs galite išbandyti naujas technikas ir požiūrius į vaizdų kūrimą, kurie gali paskatinti kūrybinį užsidegimą ir atnešti šviežių įžvalgų. Šie įrankiai gali įkvėpti jus atnaujinti savo stilių, paverčiant jį dar asmeniškesniu ir išraiškingesniu.

Išankstiniai nustatymai – tai ne tik laiko taupymo įrankis, siekiant nuoseklaus vaizdo, bet ir būdas tobulėti fotografijos menėje. Jie atveria galimybes fotografams aiškiau suvokti ir plėtoti savo stilių prieš darant nuotrauką, kad taikant išankstinius nustatymus, būtų ne radikaliai pakeičiamas, o tik tobulinamas pradinis vaizdas.

Naudojant profesionalias fotografijos išankstines nustatymų parinktis, jūs ne tik paspartinate savo darbo procesą, bet ir sutaupote laiko, kurį antraip praleistumėte prie kompiuterio redagavimo metu, kupini kofeino ir įtampos. Tai reiškia, kad turėsite daugiau laiko skirti fotografijos verslo aspektams, kurie reikalauja jūsų aktyvaus dėmesio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *