Paslaugos

Kodėl verta investuoti į videografą?

Vaizdo įrašų rinkodara yra puikus būdas reklamuoti prekės ženklą, paslaugą, produktus. Šiuolaikinėje socialinėje žiniasklaidoje sukurtas vaizdo įrašų turinys tampa vis galingesniu įrankiu. Su tokia rinkodara, įmonės gali lengviau susisiekti su savo potencialiais klientais ir daryti įtaką vartotojams. Tikriausiai dauguma marketingo specialistų žino, kad yra labai daug skirtingų būdų panaudoti vaizdo įrašus savo rinkodaroje.

Kas yra vaizdo įrašų gamyba?

Filmavimo paslaugos yra vaizdo įrašų kūrimo procesas, kurio metu yra kuriami filmai, reklama, paaiškinantys vaizdo įrašai, vestuviu filmavimas ir dar daugelis kitų paslaugų.

Vaizdo įrašų kūrimą galima skirstyti į tris pagrindinius etapus:

  1. Išankstinė gamyba – scenarijaus kūrimas, aktorių samdymas, filmavimo vietos nustatymas, biudžeto nustatymas, visos reikalingos įrangos paruošimas.
  2. Filmavimas.
  3. Vaizdo įrašo redagavimas – po filmavimo reikia sukurti galutinį produktą, tai gali apimti fono, muzikos ir specialiųjų efektų pridėjimą.

Kodėl verta investuoti į vaizdo įrašų kūrimą?

Išsiskirsite iš savo konkurentų

Kiekviena įmonė turi savo unikalią istoriją ir unikalius pranešimus. Vaizdo įrašai yra puikus būdas papasakoti istoriją, kad būtų pasiekiami plati auditorija ir jie būti sudominti paslaugomis / prekėmis. Tarkime vis daugiau įmonių kuria vaizdo įrašus apie įmonę, kad papasakotų savo misiją ir pritrauktų potencialių darbuotojų. Filmavimo paslaugas atliekantys asmenys gali sukurti puikų vaizdo įrašų turinį.

Kiekvienoje pramonės šakoje yra didelė konkurencija, o turėdami gražų vaizdo įrašą, jūs iš jų išsiskirsite.

Pagerinsite klientų patirtį

Kuomet kalbame apie pardavimus, geriausias būdas paskatinti pardavimus yra vaizdo įrašų turinys. Vaizdo įrašų kūrėjai gali padėti jums sukurti patrauklų pardavimo vaizdo įrašą, kuriame pristatysite savo produktą, įmonę ir lūkesčius bei atsakysite į pagrindinius klausimus.

Puiki investicinė grąža

Jau ne kartą buvo įrodyta, kad vaizdo įrašų rinkodara yra efektyviausias būdas pasiekti ir įtraukti auditoriją. Tiesa sakant, vaizdo įrašo įtraukimas į internetinę svetainę, gali padidinti konversijų rodiklius iki 80%. Vaizdo įrašai ne tik padidina konversijas ir pardavimą, bet ir yra itin ekonomiška rinkodaros forma.

Turėdami vaizdo įrašą savo svetainėje, galėsite išlaikyti daugiau lankytojų ir pailginti jų vidutinę seanso trukmę ir puslapių peržiūrų skaičių, o tai padeda didinti pardavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *