Paslaugos

Kaip pasirinkti tinkamą WEB hostingą?

Kuomet renkatės kur talpinti savo svetainę, turėtumėte atsižvelgti į siūlomą greitį, saugumą ir PHP versijos palaikymą. Taipogi, nepamirškite atsirinkti ir tiekėjo, kuris Jums gali pasiūlyti geriausias talpinimo kainas. Svetainių talpinimas gali turėti net kelis skirtingus planus, todėl skirsis jų funkcionalumai ir kainos.

Serverio resursai

Kiekvienas planas turi skirtingą talpos dydį. Todėl prieš talpinimą, apgalvokite, kiek gali prireikti talpos. Stenkitės ieškoti tiekėjo, kurie serveriuose naudoja SSD diskus, bet ne HDD. SSD yra kur kas greitesni, todėl Jūsų puslapis bus spartesnis.

Serverio technologijos

Be serverio resursų, taipogi reikėtų patikrinti ar serveriai naudoja naujausias technologijas, kurios gali palaikyti naujoviško tipo svetaines. Technologijos nuolatos tobulėta, todėl svarbu įsitikinti, kad tiekėjai gali pasiūlyti naujausias technologijas. Įsitikinkite, kad Jums bus pasiūlytos naujausios PHP versijos, kurios užtikrins spartų veikimą.

Serverio lokacija

Tai nėra vienas iš svarbiausių rodiklių, tačiau įsitikinkite kiek serverių turi, bei kokiose vietose jie stovi. Jeigu Jūsų pagrindiniai lankytojai yra Lietuvos gyventojai, tuomet būtų geriausia, kad serverio lokacija būtų Lietuvoje. Tuomet Jūsų internetinis puslapis lankytojams veiks greičiau. Jeigu negalite pasirinkti tinkamos serverio vietos, tai nėra didelė problema, nes tiesiog galite naudoti CDN.

Saugumas

Jeigu renkatės naują tiekėją, visuomet įsitikinkite, kad jų siūlomi serveriai turėtų tinkamą saugumo lygį.

  • Ar serveris turi ugniasienes, kurios filtruotų kenkėjiškus srautus ir įsilauželius.
  • Ar serveris turi DDoS apsaugas, kurios galėtų sumažinti DDoS atakas.

Atsarginės duomenų kopijos

Atsarginės kopijos yra be galo svarbios kiekvienai svetainei. Kartais nutinka, kad su vienu klaidingu pelytės paspaudimu, Jūs galite prarasti savo svetainės failus. Todėl galite tiekėjo paklausti:

  • Ar yra atliekamos atsarginės duomenų kopijos?
  • Kaip dažnai atliekamos atsarginės kopijos? Tarkime kas savaitę ar kas mėnesį.
  • Kiek laiko yra saugomos atsarginės kopijos?
  • Ar Jūs galėsite pasiekti patys atsargines kopijas ir jas atsisiųsti į savo kompiuterį?
  • Ar galima atstatyti svetainę su atsarginės kopijos failais per ,,DirectAdmin” valdymo pultą.

SSL sertifikato palaikymas

,,Google” rekomenduoja kiekvienam tinklalapiui turėti SSL sertifikatą, kuris gali užtikrinti lankytojų saugumą. Tarkime būtų apsaugomi jų slaptažodžiai ir kita informacija. Todėl svarbu įsitikinti, ar jie palaiko SSL sertifikatus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *