Namai

Ką reikėtų žinoti apie interneto spartą?

Nebūtina būti IT ekspertu, kad suprasti apie spartesnio interneto naudą. Nuo greitesnių failų atsisiuntimo iki vaizdo įrašų srauto perdavimo be jokių trikdžių ir laiko gaišimo. Kokybiški vaizdo skambučiai, kurie leis bendrauti su kitais žmonėmis be jokių problemų. Spartesnis interneto greitis leidžia jums sutaupyti daugiau laiko visuomet, kai juo naudojatės. Tačiau žmonės dažnai nežino, kokios spartos internetas jiems yra reikalingas, todėl pasidalinsime su Jumis patarimais.

Kokios spartos internetas turėtų būti?

Kuo greitesnis internetas, tuo geresnis jis yra. Labai svarbu žinoti, kiek įrenginių naudosis Jūsų internetu. Minimalus rekomenduojamas greitis yra 100Mbps, kuris galėtų užtikrinti greitesnius atsisiuntimus, įkėlimus ir lengvesnį mokslą iš namų. Interneto naudojimas gali būti trijų tipų:

  1. Lengvas: Naršote internete po naujienų portalus, siunčia elektroninius paštus ir klausotės interneto radijo. 3 – 8 Mbps
  2. Vidutinis: HD vaizdo įrašų transliacijos, vaizdo konferencijos, internetiniai žaidimai ir nuotolinis darbas. 12 – 16 Mbps
  3. Didelis: Kuomet naudojamos kelios programos vienu metu, o jos reikalauja spartaus interneto. 25 Mbps +

Veikla internete ir kiek tai reikalauja spartos iš interneto:

  • Naršymas po socialinę mediją arba elektroninį paštą: 1Mbps
  • Failų siuntimas: 10Mbps
  • Nuotolinis jungimasis prie kito kompiuterio: 25 Mbps
  • Vaizdo transliavimas: 8 Mbps.
  • Vaizdo konferencijos: 6 Mbps.
  • Internetinių žaidimų žaidimas: 4Mbps.

100 Mbps internetas yra skirtas keliems vartotojams. Tačiau visuomet rekomenduojama rinktis optimaliausią pasirinkimą: 300 Mbps. Nepamirškite, kad kuo daugiau vartotojų susijungia prie vieno interneto, tuo lėtesnis jis tampa. Turėdami greitesnį internetą, Jūs galėsite greičiau atsisiųsti norimus vaizdo įrašus, žiūrėti tiesiogines transliacijas be jokių sutrikimų.

Ar greitesnis internetas – geresnis internetas?

Spartesnis internetas lemia greitesnį atsisiuntimą ir išsiuntimą. Paieškos sistemoje užklausos bus greičiau parodomos, o puslapiai atidaromi kelis kartus greičiau. Jeigu sulygintumėte du skirtingos spartos internetus, tuomet pamatytumėte uždelsimą lėtesniame. Greitesnis internetas turi tik vieną minusą, kad jis yra keliais eurais brangesnis.

Jeigu norite sužinoti apie savo interneto greitį, visuomet galite pasinaudoti ,, Interneto Greičio Matuoklė„, kuri parodys jūsų esamą greitį. Taip sužinosite ar verta jums pagerinti savo internetą, bei ar atitinka jūsų interneto greitis pagal planą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *