Paslaugos

Į ką atkreipti dėmesį nuomojantis sodybą šventėms?

Bet kokio renginio – vestuvių, konferencijos, koncerto ar šventinio vakarėlio – sėkmei lemiamą vaidmenį atlieka renginio vieta.  Tinkamai parinkta vieta gali suteikti pačias geriausias emocijas bei sukurti teigiamą ir įsimintiną patirtį svečiams. Šiame straipsnyje aptarsime, pagrindinius aspektus, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį nuomojantis sodybą šventėms.

Kada pradėti ieškoti sodybos šventei?

Ieškant šventės vietos, reikia nepamiršti, kad tai geriausia padaryti kaip įmanoma anksčiau. Paieškas galite pradėti, kai gerai suprasite šiuos tris veiksnius: biudžetą, numatomą renginio dydį ir erdvės reikalavimus.

Užsisakykite sodybą 8 mėnesius prieš šventę, kad turėtumėte pakankamai laiko suplanuoti ir įgyvendinti kitus svarbius organizacinius dalykus.

Į ką atsižvelgti nuomojantis sodybą?

1. Paslaugos ir patogumai

·     Ar sodyboje yra virtuvė ir ar yra aptarnaujantis personalas, kuris gali teikti maitinimo paslaugas jūsų šventės metu? Jei taip, galite iš anksto pasidomėti jų tiekiamu maistu, kad turėtumėte informacijos apie galimus alergenus. Įsitikinkite, kad pasirinkote vietą, kurioje tiekiamas puikus maistas arba kurioje galite pasirinkti išorinių maisto tiekėjų paslaugas, kad šventės dalyviai vakaro metu turėtų geriausią patirtį;

·         Ar sodyboje yra stalai, kėdės ir patalynė? Jei pasirinkta vieta tai turi, tai gali padėti sutaupyti daug lėšų ir pastangų, organizuojant šventę;

·         Ar sodyboje yra kokybiška garso ir vaizdo aparatūra? Kai kuriose vietose yra įmontuota garso ir vaizdo įranga, kuria galėsite naudotis, o kitose reikės ją atsivežti patiems.

2. Aplinka

Atsižvelkite į esamą pasirinktos vietos dekorą. Tai, kaip atrodo vieta, turės didelę įtaką jūsų renginio atmosferai. Atkreipkite dėmesį į architektūrinį stilių ir interjero dizainą. Jei planuojate iškilmingą šventę, jūsų reikalavimai bus kur kas aukštesni. Pasidomėkite sodyba šventėms, esančia gražioje vietoje, atokioje gamtos apsuptyje, pasižyminčia išskirtinėmis aplinkos bei vidaus dekoracijomis.

3. Salės akustika

Ar kada nors buvote renginyje, kuriame triukšmo lygis buvo toks didelis, kad reikėjo įdėti pastangų norint išgirsti aplinkinius? Dažnai taip nutinka dėl renginio vietos akustikos, kuri turi įtakos garso sklidimui erdvėje. Pavyzdžiui, vieta su žemomis lubomis gali sukurti jaukią atmosferą, bet kai joje daug žmonių, triukšmas sustiprėja. Kita vertus, didelėje sandėlio tipo salėje gali atsirasti aidas – reiškinys, kurį architektai vadina „reverberacija”.

5. Automobilių stovėjimo aikštelė

Ar renginio vietoje yra automobilių stovėjimo arba parkavimo aikštelė? Dažniausiai pasirenkama ta šventės vieta, kurioje yra pakankamai automobilių stovėjimo vietų. Tačiau jei taip nėra, pasidomėkite, ar netoliese yra automobilių stovėjimo aikštelių, į kurias šventės dalyviai galėtų patekti ir kuriomis galėtų naudotis.