Grožis

Randų, fibrozės ir sąaugų gydymas

Ypatingas Icoone masažas daro odą elastingesnę, gerina kraujotaką bei gydo randus, fibrozę ir sąaugas.

Jei paauglystėje itin stipriai kamavo aknė, gali būti, kad net išnykus spuogeliams, deja, oda lieka nusėta pastebimais randais. Tačiau po aknės likę randai nėra vieninteliai, galintys darkyti odos paviršiaus vaizdą – problematiška būna po operacijų ar spindulinės terapijos išsivysčiusi odos fibrozė ir po Cezario pjūvio susiformavusios sąaugos.

Kaip atsiranda aknės randai, odos fibrozė ir sąaugos?

Visais minėtais atvejais oda reaguoja į ją pažeidusią traumą. Kuo giliau įvyksta pažeidimas, tuo aktyvesnis būna jo gydymui organizmo iššaukiamas randinio audinio formavimasis. Šis audinys, kurį gamina fibroblastai, yra ne tokios kokybiškos struktūros, kaip pradinis audinys, be to, jame yra daug kolageno skaidulų, tačiau mažiau elastinių skaidulų. Randiniame audinyje yra mažiau kraujagyslių, todėl jis atrodo blyškesnis, nei aplink jį esanti oda.

Dažniausi randinio audinio formavimosi atvejai:

  • po aknės likę randeliai. Odoje susiformavęs spuogas, kildamas į paviršių, pažeidžia ne tik odą, bet ir kapiliarus, liaukas ir kitos darinius odoje. Trūkstant spuogui odoje susiformuoja žaizda, kurios gydymo procese formuojamas kolageno gausus granulinis audinys, dėl kurio oda praranda savo lygumą, ant jos iškyla tipiški randeliai, liekantys po spuogų.
  • odos fibrozė išsivysto dėl nenormalaus jungiamojo ir pluoštinio audinio formavimosi suaktyvėjimo odoje. Ši būklė būdinga spinduliavimo terapija bei chirurginėmis operacijomis gydytiems pacientams.
  • sąaugos po Cezario pjūvio. Jos atsiranda pjūvio vietoje pernelyg aktyviai formuojantis pluoštiniam audiniui, kuriame itin gausu fibroblastų ir kolageno. Tose vietose nebeatauga dermos sluoksnis, apsaugantis jautrų poodį ir raumenis, todėl jos gali būti skausmingos.

Kaip pagerinti randų išvaizdą?

Icoone  aparatas labai efektyviai gydo randus, odos fibrozę ir sąaugas, nes jo antgaliuose sumontuoti inovatyvūs mikrostimuliatoriai, masažo metu siunčiantys į odą iki 21 600 mikrostimuliacijų per minutę. Ši unikali technika vadinama multimikroalveoline stimuliacija. Ji mobilizuoja odą iki pačių giliausių sluoksnių be skausmo, labai tiksliai ir be jokių pašalinių poveikių padeda jai atsistatyti.

Moksliniai tyrimai parodė, kad atliekant mikromasažą į odą siunčiamas mechaninis signalas transformuojamas į biocheminį signalą, duodantį gausybę teigiamų poveikių:

  • mikromasažas plinta poodyje ir mobilizuoja visas poodinio audinio struktūras – nuo kapiliarų iki skaidulų ir ląstelių;
  • gerėja kraujotaka, nes kapiliarai labiau išsiplečia ir geriau aprūpina audinius deguonimi;
  • jungiamojo audinio skaidulos ilgėja ir keičia savo formą bei tūrį, ištempia kolageną bei suteikia jam daugiau paslankumo, kurio nėra randiniame audinyje;
  • randinio audinio ląstelės mobilizuojamos ir suaktyvinamos;
  • vietinis uždegimas ir kartais būnantis patinimas atslūgsta.

Icoone procedūros, kurios atliekamos su įvairiais antgaliais, kuriuos galima pritaikyti bet kuriai kūno ir veido vietai, akivaizdžiai  gerina randinio  audinio išvaizdą, nes padeda ląstelėms atsinaujinti, skatina kolageno ir elastino skaidulų formavimąsi bei gerina vietinę kraujotaką. Tarkim, gydant po aknės likusius randus, didžiausią poveikį turi odos kokybės ir elastingumo gerinimas. Pasimėgavę Icoone procedūromis iškart pamatysite, kaip jūsų oda tampa lygesnė, elastingesnė ir sveikesnė.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *