Rinkodara

Kodėl mums reikalingas spartus internetas?

Internetas pakeitė daugumos žmonių gyvenimus ir yra naudojamas kiekvieną dieną. Dauguma iš mūsų tikriausiai negalėtų gyventi be interneto, ypatingai jaunoji karta.

Kodėl interneto greitis yra svarbu?

Internetas šiais laikais yra naudojamas visose gyvenimo srityse. Mes jį galime naudoti verslams, švietimui, sveikatai, socialiniams tinklams, naujienų skaitymams ir dar daugybę kitų dalykų. Dauguma pasaulio šalių turi greitus internetus, tačiau kai kurios šalys dar siūlo ganėtinai lėtus. Internetas tapo dar populiaresnis, kuomet prasidėjo pandemija ir visi moksleiviai turėjo tęsti studijas nuotoliniu būdu. Reikia nepamiršti, kad ir dauguma darbuotojų turėjo pradėti savo darbą iš namų, o tai pakeitė mūsų gyvenimus.

Nuotoliniam darbui arba mokslams yra reikalingas spartus internetas. Darbuotojai ir moksleiviai turi naudoti garso ir vaizdo įrankius, kuriems reikalingas stabilus internetas.

Pagal atliktus tyrimus, 2015 metais buvo apskaičiuota, kad internetinius žaidimus žaidžia apie 150 milijonų amerikiečių, o tas skaičius galėjo ženkliai padidėti 2020 metais. Žaidimams yra reikalingas ypatingai greitas internetas, kad galėtų žaisti be jokių trikdžių.

Pramogos su internetu

Jokia paslaptis, kad vis daugiau žmonių pereina nuo televizorių prie kompiuterio, kad galėtų žiūrėti norimus filmus, serialus ir laidas, be jokių reklamų. Todėl ,,Netflix” ir kiti transliuotojai reikalauja bent vidutiniškio interneto greičio – 40 Mbps. Versluose interneto greitis yra siejamas su įmonės produktyvumu, kadangi pagal tyrimus buvo parodyta, kad su spartesniu internetu užtikrinamas greitesnis darbo atlikimas.

Dauguma verslų naudoja skirtingas programines įrangas, kurioms reikalingas patikimas interneto ryšys. Vis daugiau verslų priima į savo organizacijas debesų kompiuteriją, kurioms yra reikalingas greitas ir nenutrūkstamas ryšys.

Visuomet yra rekomenduojama rinktis šviesolaidinį internetą, nes jis yra patikimesnis ir kur kas greitesnis. Nepamirškite, kad įrenginiai nuolatos tobulėja, todėl dabar nuotoliniu būdu galite valdyti tam tikrus namų įrenginius, kuriems reikalingas stabilus interneto ryšys. Tai gali būti oro kondicionieriai, užuolaidos, garažo vartai, šviesos ir dar begalę skirtingų dalykų.

Norėdami patikrinti savo interneto greitį, tuomet jums rekomenduojama spausti čia -> ,,Greičio matuoklė„, kuri parodys jūsų interneto spartą. Rekomenduojama, kad sparta būtų ne mažesnė nei 80 MBps.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *