Namai

Kanalinis polikarbonatas šiltnamiams: ką apie šią medžiagą kuriuos būtina žinoti kiekvienam?

Per pastaruosius kelerius metus kanalinis polikarbonatas nepaprastai išpopuliarėjo. Ši medžiaga dažnai naudojama kaip stiklo ir kitų plastikinių kompozitų pakaitalas įvairioms reikmėms. Daugiasieniai polikarbonato lakštai puikiai tinka šiltnamiams: jie vertinami dėl ilgaamžiškumo, standumo ir gebėjimo išlaikyti šilumą.

Šiltnamio polikarbonato lakštai būna įvairaus storio ir kitų techninių konfigūracijų. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamas polikarbonato plokštes savo šiltnamiui ar kitiems tikslams. Tik taip būsite užtikrinti, jog gausite maksimalią naudą naudodami šią medžiagą.

Štai keletas svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant polikarbonato plokštes šiltnamiams:

Struktūra ir storis

Šiltnamiai remiasi efektyvia ir nuoseklia šilumos izoliacija bei temperatūros reguliavimu, kad būtų užtikrinta viduje esančių augalų sveikata ir ilgaamžiškumas. Atsižvelgiant į klimatą jūsų vietovėje, gali prireikti statyti šiltnamio konstrukciją su storomis arba plonomis sienomis, kad būtų užtikrintas tinkamas oro srautas ir drėgmės lygis. Polikarbonato šiltnamio keitimo plokštės yra įvairių dydžių ir storių, kad atitiktų jūsų temperatūros ir drėgmės reikalavimus.

Šviesos perdavimas ir difuzija

Kiekvienai augalų rūšiai visą dieną reikalingas tam tikras šviesos kiekis. Polikarbonato lakštai apie 90 % efektyviau perduoda ir tolygiai išsklaido šviesą visoje jūsų konstrukcijoje nei įprastas stiklas, todėl kanalinis polikarbonatas yra geresnė medžiaga šiltnaniui.

Atsparumas oro sąlygoms

Atsparumas oro sąlygoms yra dar vienas svarbus aspektas renkantis medžiagą šiltnamio įrengimui. Sezoninė klimato kaita, drėgmė, oro pokyčiai ir temperatūros svyravimai gali labai paveikti jūsų šiltnamyje auginamus vaisius, daržoves ir kitus augalus.

Dėl šios priežasties turėtumėte būti atsargūs pasirinkdami tinkamą konstrukcijos storį. Kanalinis polikarbonatas paprastai yra labai storas ir gali atlaikyti visas nepalankias oro sąlygas, tokias kaip sniegas, stiprus vėjas ir net kruša.

Plonesnės plokštės idealiai tinka esant švelnioms oro sąlygoms ir temperatūrai, tačiau vyraujant atšiauresniam klimatui, koks yra Lietuvoje, verčiau rinktis storesnius lakštus. Tai leis jaustis ramiau dėl  augalų Jūsų šiltnamyje. Anapus šiltnamio krentantys krituliai, vėjas ir kiti atmosferos veiksniai nesukels grėsmės net trapiausiems Jūsų augalams. Kanalinio polikarbonato lakštų įsigyti galima internetu, iš https://e-heliopolis.lt el. parduotuvės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *