Paslaugos

Kaip užtikrinti verslo duomenų saugumą?

Mažos ir vidutinės įmonės yra pagrindiniai interneto nusikaltėlių taikiniai. Verslininkai yra atsakingi ne tik už įmonės funkcionavimui itin svarbią informaciją, bet ir už visų klientų, verslo partnerių ir darbuotojų asmens duomenis. Sužinokite, kokios yra didžiausios grėsmės informacijos saugumui jūsų įmonėje ir kaip efektyviai su jomis kovoti.

  1. Pavojaus suvokimas

Imdamiesi prevencinių veiksmų, turėtumėte atsižvelgti į riziką:

  • įsilaužimas į sąskaitas,
  • tapatybės vagystės,
  • datos nutekėjimas,
  • sistemos gedimai ir įrangos praradimas,
  • kenkėjiška programa,
  • sukčiavimo, apsimetinėjimo atvejai ir pan.
  1. Duomenų saugumo užtikrinimas

Visų pirma kiekvienai įmonei reikėtų pagalvoti apie saugios programinės įrangos ir verslo įrankių pasirinkimą. Bet kuri programa, apdorojanti įmonei priklausančius duomenis, turėtų užtikrinti jos saugumą. Tad, ką pasirinkti?

„Power BI“ yra verslo žvalgybos įrankis, skirtas efektyviai analizuoti ir vizualizuoti jūsų duomenis. „Power BI“ priklauso pirmaujančiam technologijų milžinui „Microsoft“. „Power BI“ yra labai panašus į „Excel“, tačiau suteikia daugiau funkcijų. Informacijos suvestinė su ataskaitomis ir vizualizacija yra vienos iš pagrindinių, dėl kurių „Power BI“ yra geresnis pasirinkimas nei „Excel“. „Power BI“ taip pat gali būti naudojama kompiuteriuose, mobiliuosiuose įrenginiuose ir naršyklėse. Dauguma šiandien rinkoje esančių įmonių pasirenka „Power BI“ savo verslo analizės reikalavimui. Esant tokiam naudojimui ir paklausai, duomenų valdymas ir jų saugumas su Power BI yra itin svarbus.

Kaip naudojant „Power BI“ apsaugomi duomenys?

Norint analizuoti ir kurti ataskaitas, duomenys įkeliami į Power BI. Bet kokiu atveju įmonė nenorės perduoti savo duomenų asmeniui, kuriuo nepasitiki. Taigi svarbu suskirstyti duomenis į skirtingus vaidmenis ir grupes. Kiekviena sritis turi turėti konkrečius prieigos apribojimus, kuriais remiantis darbuotojui bus suteikta ribota prieiga, reikalinga darbui. Kai kurie dažnai naudojami duomenų saugos metodai Power BI:

  • Jautrumo etiketės – tai galima tik aukščiausios klasės „Power BI“ vartotojams. Naudodamas tai savininkas gali ataskaitoms pritaikyti etiketes, kurios apibrėžia ataskaitų prieinamumą tam tikriems asmenims.
  • Eilutės lygio sauga – visi „Power BI“ vartotojai gali naudoti šį saugos metodą. Naudojant šį metodą, vartotojui gali būti apribota prieiga prie duomenų, remiantis savininkų apibrėžtais vaidmenimis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *