Pramoga

Baidarių nuoma tampa aktuali visoms amžiaus grupėms bei kolektyvams

Daugelis iš mūsų nori iššūkių. Gerai, kad šiais laikais pasirinkimas platus ir galime išbandyti nors ir kasdien vis naujas sritis. Vieni domisi, kaip praleisti dar vieną laisvą savaitgalį, kitiems aktualesni susitikimų su draugais paįvairinimai, o treti tiesiog nori, nors šiek tiek pajudėti fiziškai, pabūti gryname ore ir gerai praleisti laiką. Paskutinis aprašymas labiausiai tinka plaukimui baidarėmis. Jų tikrai nėra reikalo pirkti. Lietuvoje yra puikiai išvystyta baidarių nuoma. Galite taip susidėlioti maršrutą, kad nuplaukus tam tikrą atstumą viena ar kita upe, baidarių nuomotojas Jus su visa komanda galės parvežti į pradinį tašką. Programa suorganizuota tikrai patikimai, kokybiškai bei komfortiškai. Viskas ko Jums reikės – tai tik gera nuotaika bei nusiteikimas puikiai praleisti laiką gamtoje.

 

Gera, kad baidarių sportas yra labai universalus. Jį dažnai renkasi šeimos su mažais vaikais. Plaukti baidare daug pastangų ar pasiruošimo nereikia. Ją valdyti geba ir mokyklinio amžiaus moksleiviai ir jų seneliai. Taip pat daugelis plaukimą baidarėmis išbandė ir su savo darbo kolektyvu. Baidarių nuoma populiari norint sustiprinti komandą. Plaukimo metu galima laisvai bendrauti su kolegomis, pertraukėlių metu žaisti įvairius pažintinius žaidimus bei susigalvoti papildomų pramogų. Plaukimas baidarėmis tampa puikia komunikacijos ugdymo bei vadinamojo komandos formavimo priemone. Tokių kelionių metu neretai pasitelkiami renginių organizatoriai, kurie paruošia užduočių punktus bei rengia greičiausiųjų apdovanojimus.

 

Baidarių nuomos kainos dar būna aktualios ir profesionaliems sportininkams, kurie siekia išlaikyti sportinį pasirengimą. Tai yra patogu dėl to, kad tiek plaukimo maršrutai, tiek ir pačios baidarės gali būti pritaikomos pagal kiekvieno keliautojo poreikius. Vieniems labiau tinka plaukimas ramia upės senvage, o kiti siekia šniokščiančių ir į visas puses purslais kylančių upelių, kuriose adrenalinas kyla ne tik nuo plaukimo greičio, bet ir nuolatinio buvimo budriu bei pasiruošusiu išvengti nenumatytų kliūčių. Baidarių nuomos organizatoriai nori, kad suplanuota ir klientų įsigyta išvyka būtų nepavojinga keliautojų sveikatai. Žmonės prieš išplaukiant yra supažindinami su visa reikalinga informacija, papasakojama apie laukiančius iššūkius bei pasidalinama galimų problemų sprendimo būdais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *