Sveikata

Dantų protezų galimybės – plačios

Praradus nuosavus dantis yra daug galimybių juos atgauti. Kiekvienas renkasi tokias opcijas, kurios jam labiausiai patinka. Šiuo metu itin daug dėmesio sulaukia dantų protezai. Nors greta jų yra minim ir implantai, tačiau pastarieji kainuoja kur kas brangiau, tad vis tiek liekama prie klasikos – protezų, kurie šiuo metu savo inovatyvumu nei kiek nenusileidžia.

Atrodo natūraliai

Mitas, kad dantų protezai atrodo nenatūraliai. Šiuo metu galima gauti tokius protezus, kurie atrodo kaip tikri dantys. Dažniausiai lyginami su implantais, kurie taip pat yra tokie natūralūs, kad pašaliniai žmonės paprasčiausiai nežinos, kad jūsų burnos ertmėje yra dirbtiniai dantys.

Žinoma, tų pačių dantų protezų galimybės taip pat yra gana plačios. Nuo tokių, kurie atrodo labai natūraliai, labai tikroviškai kaip dantys, iki tokių, kurie galbūt ne tokie natūralūs, tačiau dažniausiai pigiau kainuoja. Tipų yra daug, tad renkantis visada siūlome tartis su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas ir padės rasti tai, ko Jums reikia.

Tarnauja ilgai

Daugeliui žmonių patinka ir tai, kad dantų protezai tarnauja ilgai, visą gyvenimą. Vėlgi, norisi pabrėžt, kad šiuo metu dantų protezų tipų yra labai daug. Nuo tokių, kurie tarnauja kaip tikri dantys, tai yra, atrodo ne tik gražiai, tačiau ir yra nereiklūs ir tarnauja visą gyvenimą, iki tokių opcijų, kurios ne tokios patvarios. Dažniausiai pastaraisiais yra vadinami išimami protezai, kurie šiais laikais yra pasirenkami kur kas rečiau.

Reikia geros klinikos

Kad ir kokie dirbtiniai dantys Jums atrodo labiausiai prieinami – svarbiausia rinktis ne tik gerus dantis, tačiau taip pat ir patikimą kliniką, kurioje gausite visą Jums taip reikalingą informaciją. Renkantis kliniką visada galima remtis kitų žmonų nuomonėmis. Tai turėtų padėti Jums kur kas paprasčiau palyginti variantus ir rasti tą, kuris geriausiai patenkina poreikius. Galiausiai, siūlome tartis ir su pačiu specialistu. Tai nėra ta paslauga, kuri yra padaroma per kartą, tad jau pirmo vizito metu galima matyti – ar norisi tęsti paslaugas, ar ne.

Taip pat žiūrėkite ir į ta – koks yra specialisto bendravimas. Kol vieno malonūs ir atsako į klausimus, tuo tarpu kiti dažniausiai ne tokie bendraujantys ir tuomet kyla abejonės dėl paslaugų kokybės.

Kokybiškos paslaugos Klaipėdoje

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *